Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Tomasz Kędziora odwiedził młodych piłkarzy Dynama Kijów

Tomasz Kędziora odwiedził młodych piłkarzy Dynama Kijów

28 marca 2022

W niedzielę młodzi piłkarze Akademii Dynama Kijów, którzy korzystają z gościny naszego Klubu jak również władz miejskich Sosnowca, spotkali się na Kresowej z Tomaszem Kędziorą. Wspólnie z nim pojawił się inny kadrowicz Czesława Michniewicza Marcin Kamiński, a towarzyszył im pomocnik Zagłębia Szymon Pawłowski, który w barwach Lecha Poznań grał z tą dwójką piłkarzy.

 

Dla naszych młodziutkich gości z Kijowa wizyta Tomasza Kędziory w towarzystwie Marcina Kamińskiego i Szymona Pawłowskiego był okazją do wspólnych zdjęć, zebrania autografów, a przede wszystkim fajnych rozmów o futbolu. Rozmawiano także o czekającym reprezentację Polski wtorkowym barażu ze Szwecją.

Przypomnijmy, że Kędziora wrócił ostatnio do Lecha Poznań, w związku z wojną w Ukrainie. W „Kolejorzu” zagra do końca obecnego sezonu.

Wcześniej, bo od 2017 roku występował w słynnym Dynamie Kijów, z którym zdobył mistrzostwo Ukrainy, a także krajowy puchar (2 razy) i Super Puchar (3 razy). W reprezentacji Polski wystąpił 26 razy.

Na Kresowej Kędziora i Kamiński czuli się wyśmienicie, pobyt w Sosnowcu był dla nich miłym przerywnikiem w trakcie ciężkiej pracy treningowej przed spotkaniem barażowym ze Szwecją. Najbardziej na ich przyjeździe skorzystali jednak młodzi piłkarze Dynama. Dla wielu z nich Tomasz jest piłkarskim idolem…

Więcej szczegółów w 15 odcinku „Zagłębie Express”.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin