DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-22 16:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Trener Dariusz Dudek i piłkarze spotkali się z kibicami. Były trudne pytania (video)

Trener Dariusz Dudek i piłkarze spotkali się z kibicami. Były trudne pytania (video)

4 lutego 2023

Kibice Zagłębia w dużej liczbie zawitali do „Zagłębie Caffe”, gdzie spotkali się z trenerem Dariuszem Dudkiem, jego sztabem i piłkarzami. Przy okazji szczerych rozmów i trudnych pytań można było kupić bilety na mecze z Arką Gdynia i Odrą Opole, które odbędą się na Stadionie Ludowym.

 

W spotkaniu oprócz trenera Dariusza Dudka i jego współpracowników: Marcina Malinowskiego, Matko Perdijicia, Damiana Nowaka, Marcina Nawrata wzięli także udział piłkarze. Na pytania fanów Zagłębia odpowiadał nie tylko nowy kapitan zespołu, Maksymilian Rozwandowicz, ale także Szymon Sobczak, Dominik Jończy, Bartosz Chęciński i Filip Borowski. Szkoleniowiec i zawodnicy stworzyli miłą serdeczną atmosferę, a trener Dudek często podkreślał, że interesują go przede wszystkim trudne pytania, by nie było potem niedomówień.

To pierwsze pytanie do szkoleniowca dotyczyło jego marzeń. – Chciałbym byście byli z nami na dobre i złe. A jeśli chodzi o moje marzenie to jest nim awans do Ekstraklasy – odpowiedział bez wahania trener Dudek.

Wśród wielu pytań od kibiców adresowanych głównie do trenera Zagłębia były i takie dotyczące kulis przejścia do Lecha II Poznań Szymona Pawłowskiego, jak również kwestii gry młodzieżowca i ewentualnych dalszych transferów.

Priorytetem dla nas jest lewy obrońca. Jeśli chodzi o młodzieżowców to mamy dobrych na ten czas – stwierdził dobitnie szkoleniowiec.

Pytania kierowane były także do zawodników. – A co z Pana przyszłością w Zagłębiu? – kibice czekali na wyjaśnienia od Szymona Sobczaka.

Na dzisiaj jestem zawodnikiem Zagłębia i w tym temacie nic się nie zmienia – odpowiadał rzeczowo „Sopel”, który swoją osobą nadal wzbudza duże zainteresowanie u kibiców.

Gdy wyczerpała się formuła pytań, kibice mogli sobie pstryknąć fotki ze sztabem trenerskim i piłkarzami, poprosić o autografy. Oczywiście, kolejka była długa, a największe wzięcie miał trener Dudek.

Po części oficjalnej można było kupić bilety na mecze z Arką i Odrą, czy też napić się kawy w towarzystwie sztabu trenerskiego, zawodników czy przyjaciół. Kibice byli usatysfakcjonowani spotkaniem, teraz wszyscy czekają na inauguracyjne spotkanie z Arką.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin