DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / U17: Wywalczmy ten awans razem!

U17: Wywalczmy ten awans razem!

22 czerwca 2021

W pierwszej połowie barażowego spotkania o awans do Centralnej Ligi Juniorów byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym od Miedzi, niestety drugie 45 minut zupełnie nam nie wyszło. Dwie z trzech bramek straciliśmy z rzutów karnych… Wszystko rozstrzygnie się już w środę na płycie głównej Stadionu Ludowego. Początek meczu rewanżowego o godzinie 16.00.

Dla naszych kibiców przygotowaliśmy 300 bezpłatnych wejściówek na trybunę krytą oraz 600 miejsc na trybunie otwartej. Oczywiście wstęp na trybunę otwartą również będzie bezpłatny.

Vouchery na trybunę krytą, które trzeba będzie okazać przy wejściu na stadion, rozeszły się w ciągu dwudziestu minut, ale miejsc na trybunie otwartej będzie bardzo dużo, więc zapraszamy serdecznie na Kresową wszystkich sympatyków Akademii.

Żeby obejrzeć mecz z trybuny otwartej nie trzeba wcześniej w żaden sposób się rejestrować. Wystarczy po prostu przyjść i głośno wspierać młodzież Zagłębia Sosnowiec!

MIEDŹ LEGNICA U17 – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC U17 3:2 (1:1)

Gole: Chęciński, Janus

Skład: Siuta – Gałka, Serwatka, Szlachta, Sraga, Płuciennik, Chęciński, Wybański, Janus, Kulawiak, Wołowiec

Ponadto grali: Bębenek, Dziedzic, Jaskulski, Kaim, Karwat, Maciasz

Trener Jovan Ninković: „Wielkie brawa dla chłopaków, że wytrzymali trudy tego spotkania, w ogromnym upale i na sztucznej nawierzchni. Pierwsza połowa była pod naszą kontrola, ale w drugiej bardzo cierpieliśmy jako drużyna. Jeżeli w środę narzucimy swój sposób gry, myślę że jesteśmy w stanie wywalczyć wymarzony awans, bo nadal uważam. że jesteśmy lepszym zespołem.”

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin