DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-02-25 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Urodziny Zbigniewa Byszewskiego. Życzymy – wszystkiego najlepszego!

Urodziny Zbigniewa Byszewskiego. Życzymy – wszystkiego najlepszego!

11 lutego 2024

Dzisiaj urodziny obchodzi Zbigniew Byszewski – Zastępca Prezydenta Sosnowca. Panie Prezydencie, życzymy dużo zdrowia i zgodnie z zagłębiowską tradycją – 1906 lat!

 

Na zdjęciu: Wiceprezydent Sosnowca Zbigniew Byszewski podczas prezentacji drużyny Zagłębia Sosnowiec przed startem nowego sezonu Fortuna 1. Liga 2023/24 (foto: Mateusz Sobczak)

Wiceprezydent Zbigniew Byszewski przed podjęciem pracy w Urzędzie Miejskim – na początku 2015 roku – przez wiele lat był dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Sosnowcu-Dańdówce.

Zbigniew Byszewski, czego zresztą nie ukrywa, głęboko w sercu ma sport, który zawsze był jego życiową pasją. W przeszłości grał wyczynowo w piłkę nożną w barwach właśnie Zagłębia Sosnowiec.

Teraz, już jako kibic, jest stałym gościem na ArcelorMittal Park, jak również na innych arenach sportowych Sosnowca. Kibice siatkówki mogą go m.in. spotkać w hali w Milowicach, gdzie wspiera z trybun zawodniczki Płomienia Sosnowiec.

Panie Prezydencie, dużo zdrowia i zadowolenia z występów sosnowieckich klubów, szczególnie Zagłębia!

Opracowanie graficzne zdjęć: Andrzej Wydrychiewicz

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin