DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 00:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / W poniedziałek startują przygotowania do nowego sezonu

W poniedziałek startują przygotowania do nowego sezonu

27 czerwca 2021

W poniedziałek nasi piłkarze zameldują się w klubie po 2-tygodniowych urlopach. Sosnowiczanie rozpoczną przygotowania do nowego sezonu Fortuna I Liga, który zainaugurowany zostanie w ostatni weekend lipca.

W poniedziałek zawodnicy rozpoczną zajęcia od testów motorycznych, które wyznaczono na godziny popołudniowe. Zostaną one przeprowadzone w mniejszych grupach.

We wtorek zespół odbędzie dwa treningi, ten pierwszy w siłowni, drugi – w godzinach popołudniowych – na boisku. W środę i piątek zawodnicy ćwiczyć będą raz dziennie, w czwartek – dwa razy.

W sobotę 3 lipca sosnowiczanie rozegrają pierwszy sparing, ich rywalem w Kielcach będzie tamtejsza Korona.
Aktualnie z zespołem pożegnało się 5 graczy, z którymi nie przedłużono wygasających 30 czerwca kontraktów. A są nimi: Krystian Stępniowski, Piotr Polczak, Mateusz Szwed, Filip Karbowy i Kacper Radkowski (podpisał wcześniej kontrakt ze Śląskiem Wrocław).

Z kolei na listę transferową trafili: Dawid Ryndak, Martim Maia i Goncalo Gregorio (zgłosił prośbę o rozwiązanie kontraktu z powodów rodzinnych).

Do tej pory Zagłębie podpisało kontrakty z czterema nowymi zawodnikami. A są to: Vedran Dalić (Chorwat), Patryk Bryła (Ostatnio Chrobry Głogów), Damian Pawłowski (ostatnio był wypożyczony z Wisły Kraków do Stali Mielec) i Wojciech Szumilas (Wisła Płock, wcześniej GKS Tychy).

To nie koniec działań klubu na rynku transferowym, wkrótce pojawią się kolejne nabytki.

Letnie sparingi sosnowiczan:

3 lipca: Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec (wyjazd)
7 lipca: Zagłębie Sosnowiec – MFK Karvina (Wodzisław Śląski)
10 lipca: Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Wodzisław Śląski)
13 lipca: Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łagów (III liga, grupa IV – Wodzisław Śląski)
17 lipca: Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (miejsce do ustalenia)
24 lipca: Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice (dom)

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin