Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Wertui partnerem technologicznym Zagłębia!

Wertui partnerem technologicznym Zagłębia!

8 czerwca 2022

Firma Wertui została nowym partnerem technologicznym Zagłębia Sosnowiec.

wertui_zaglebie_umowa

W ramach współpracy wprowadzimy szereg usprawnień związanych z działaniem serwisów informacyjnych Zagłębia. Jest to jeden z elementów zaplanowanej zmiany technologicznej, która ma celu poprawienia jakości i dostępności serwisów, możliwości zakupu biletów i karnetów oraz usprawnieniu działań marketingowych.

Firma Wertui od ponad 8 lat działa w obszarze marketingu internetowego, tworzenia stron www, pozycjonowania i reklamy w Google.

– Wertui to nowa jakość marketingu, która aktywnie wykorzystuje potencjał firmy i pomaga budować jej przyszłość. Profesjonalnie dbamy o reklamę i wizerunek w sieci, abyś Ty mógł zająć się tym co ważne w Twoim biznesie. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Google i zawsze sięgamy po więcej! To właśnie dzięki temu, nasze działania osiągają bardzo wysoką skuteczność. Współpraca z Zagłębiem Sosnowiec to kolejny krok naszej organizacji we właściwym kierunku, razem możemy sięgnąć po więcej – mówi Łukasz Kaplita, wiceprezes Wertui sp. z o.o.

– Łącząc siły z Wertui zyskujemy stabilnego partnera, dzięki któremu rozpoczniemy proces dużych zmian technologicznych. To kolejny krok w rozwoju Zagłębia jako organizacji – mówi Łukasz Girek, prezes Zagłębie S.A.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin