<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
h<br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Pewna wygrana z Niwami Brudzowice 3:0. Teraz Zagłębie II zagra z Grodźcem

Pewna wygrana z Niwami Brudzowice 3:0. Teraz Zagłębie II zagra z Grodźcem

25 sierpnia 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec ma za sobą już kolejny mecz w rozgrywkach ligi okręgowej. Po sobotnim wysokim zwycięstwie w Żelisławicach przyszedł czas na Niwy Brudzowice. Podopieczni Grzegorza Bąka znów wygrali! Tym razem 3:0 z drużyną z Brudzowic. Na listę strzelców wpisali się Roman Terbalyan, Dawid Ryndak oraz Mikołaj Staniak. Mimo wszystko bramek mogło być znacznie więcej! Gratulujemy całej drużynie.

Kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, gdzie gramy na zero z tyłu. Pracujemy nad grą w defensywie i widać efekty. Jest to też kolejny mecz, w którym zmieniamy skład. W przerwie dokonaliśmy aż pięciu zmian. Realizacja założeń dla jednych jak i drugich zawodników jest taka sama. Wyglądało to dobrze. Pełna dominacja w naszym wykonaniu. Byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Wiedzieliśmy jak gra przeciwnik, że jest niewygodny ponieważ gra nisko i będzie czekał na nasze błędy w rozegraniu. Graliśmy jednak bardzo konsekwentnie i nie pozwoliliśmy na to. Od początku do ostatniej minuty w pełni kontrolowaliśmy mecz. Wynik mógł być znacznie wyższy. Mogliśmy strzelić więcej bramek, ale ważne, że kontrolujemy i wygrywamy ten mecz. Trzeba się cieszyć z debiutu Antka Kulawiaka (rocznik 2005), który złapał dzisiaj sporo minut. Jak tylko będzie mógł grać z nami w tygodniu to będziemy z tego korzystać, bo doskonale wiemy, że w weekendy ma inne cele w swoim zespole. Młodzi chłopcy zasługują, aby się ogrywać w seniorskich rozgrywkach. Gratulacje dla całego zespołu – komentuje po meczu trener Grzegorz Bąk.

W sobotę o godz. 11:00 podopieczni trenera Bąka zagrają wyjazdowe spotkania z Grodźcem Będzin, który poprzedni sezon spędził na boiskach IV ligi.