2024-04-27 20:00

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie II: W czwartek gramy z Tęczą. Każde spotkanie na wagę złota!

Zagłębie II: W czwartek gramy z Tęczą. Każde spotkanie na wagę złota!

9 czerwca 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec już w czwartek rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Bąka będzie Tęcza Błędów. Mecz rozegrany zostanie na stadionie w Ząbkowicach o godzinie 18:00!

Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 3:3 po bardzo wyrównanym meczu. Na listę strzelców Zagłębia wpisał się dwukrotnie Adrian Troć oraz Mateusz Machała.

Spotkanie przebiegało bardzo dynamicznie i zajmowane wówczas przez Tęczę przedostatnie miejsce w tabeli zupełnie nie odzwierciedlało tego jaki poziom prezentowali na boisku. Drużyna gości bardzo szybko objęła prowadzenie, bo już w 10 minucie pokonali w bramce Szymona Frankowskiego, a sześć minut później podwyższyli swoje prowadzenie na 2:0! Sosnowiczanie jednak ciężko pracowali by odrobić straty i bohaterem okazał się Adrian Troć, który w przeciągu czterech minut strzelił dwie bramki.

Obie drużyny zaprezentowały się wówczas bardzo dobrze. Tęcza przyjechała bardzo zmotywowana, natomiast Zagłębie od początku spotkania musiało odrabiać straty i gonić wynik meczu. Tym razem młodzi sosnowiczanie nie mogą sobie pozwolić na taki przebieg spotkania. Do końca rozgrywek pozostały tylko cztery kolejki i aby liczyć się w walce o awans do IV ligi nie można zaliczyć już żadnego potknięcia.