DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-04-23 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie II: Zwycięstwo w sparingu z Odrą Wodzisław (3:0)

Zagłębie II: Zwycięstwo w sparingu z Odrą Wodzisław (3:0)

21 lipca 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec od niedzieli przebywa na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim. Po bardzo udanym sezonie w wykonaniu podopiecznych trenera Grzegorza Bąka zespół przeszedł wiele roszad personalnych i całkiem odnowiona drużyna przygotowuje się do sezonu w ośrodku Gosław Sport Center.

Pierwszym sparingpartnerem młodych sosnowiczan była mocna Odra Wodzisław Śląski, która w tym sezonie będzie występować na poziomie III ligi! Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Zagłębia 3:0, a na listę strzelców wpisali się Kacper Smoleń, Emil Kłosek oraz Piotr Płuciennik. Gratulacje!

Od kilku dni przebywamy na zgrupowaniu w Wodzisławiu i spokojnie mogliśmy się skupić na szczegółach. Cieszy zwycięstwo z tak silnym przeciwnikiem. Nasza gra była była płynna i dobrze zorganizowana. Zawodnicy w większości realizowali nakreślony plan. Gratulacje dla całego zespołu – komentuje po spotkaniu z Odrą, trener Grzegorz Bąk.

Zagłębie II Sosnowiec – Odra Wodzisław Śląski 3:0 (3:0)

Zagłębie (I połowa): Dubielak, Smoleń, Chęciński, Uthke-Nowak, Lipka, Płuciennik, Barć, Hałatek, Kulawiak, Kłosek, Terbalyan.

Zagłębie (II połowa): Kędziora, Sych, Kopeć, Szlachta, Miłek, Chechelski, Campos, Janus, Terbalyan (60′ Wołowiec), Dąbrowski, Majchrzak.

Bramki: Smoleń 22′, Kłosek 26′, Płuciennik 40′.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin