Zagłębie Sosnowiec przedłużyło współpracę z firmą L’emir, specjalizującą się m.in. w sprzedaży aut marki Škoda. Stosowna umowa została podpisana na ArcelorMittal Park i będzie obowiązywać do końca stycznia 2024 roku.

Ze strony Zagłębia podpis na dokumentach złożył prezes Arkadiusz Aleksander, natomiast firmę L’emir reprezentował Lechosław Juszczyk, jej współwłaściciel. W uroczystości uczestniczyli ponadto: Grzegorz Bujak, dyrektor L’emira (na zdjęciu: pierwszy z lewej strony) i Aleksandra Kozera, specjalistka ds. sponsoringu w zagłębiowskim klubie.
– Jestem zadowolony z nowej umowy, z tego że kontynuujemy współpracę z Zagłębiem. Dla nas wszystkich jest ona bardzo ważna. Jedziemy razem po zwycięstwa! – zadeklarował Lechosław Juszczyk, który kibicuje Zagłębiu od blisko 40 lat.
– Kibicuję jeszcze od czasów, gdy Zagłębie grało pod nazwą Stal Sosnowiec, na boisku przy Mireckiego. Jest we mnie wiara, że zespół grać będzie lepiej, że przyjdą znowu dobre czasy. A wracając jeszcze do kontynuacji naszej umowy to będą inne warunki. Mam nadzieję, że będą one również korzystne dla klubu – dodaje Lechosław Juszczyk.
Firma L’emir Sp. z o.o. to autoryzowany dealer i serwisant samochodów marki Skoda z Dąbrowy Górniczej. To najdłużej wspierająca Zagłębie Sosnowiec firma, która towarzyszy klubowi od lat 90-tych na dobre i na złe.
Więcej o naszym Sponsorze można przeczytać poniżej:
ŠKODA L’emir Dąbrowa Górnicza | Autoryzowany Salon i Serwis Škoda (lemir.com.pl)



Zagłębie S.A., plac Zagłębia 2
41-200 Sosnowiec
Tel. (32) 299-64-40 (Centrala)/ 733 800 090
E-mail: