Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Spotykamy się na ArcelorMittal Park!

Spotykamy się na ArcelorMittal Park!

19 lutego 2026

W piątek 20 lutego na stadionie ArcelorMittal Park odbędzie się prezentacja Zagłębia Sosnowiec. Drużyna trenera Wojciecha Łobodzińskiego przygotowująca się do startu w rundzie wiosennej Betclic 2. Ligi spotka się w kibicami!

Zapraszamy Was na stadion ArcelorMittal Park, gdzie w piątek 20 lutego na pokładzie VIP zaprezentujemy Wam drużynę, która już w następny wtorek 24 lutego zainauguruje wiosnę meczem z Sandecją! Początek piątkowej imprezy o godz. 16:00.

Do waszej dyspozycji będą wszyscy zawodnicy oraz sztab Zagłębia! Poza tym nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez nasz Klub. Czekają na Was konkursy z nagrodami czy też karty piłkarzy z autografami, które będzie można otrzymać od nich.

Piątek, 20 lutego, godz. 16:00

Zapraszamy!

Wstęp wolny!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2025 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin