DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Archiwum Cyfrowe

 

Stoją od Lewej: Masłoń Marian, Dziurowicz Aleksander, Musiał Roman, Majewski Witold, Uznański Czesław, Szymczyk Marian, Krajewski Ryszard, Powca Józef, Jochymczyk Paweł, Pocwa August, Krężel Paweł

Drużyna Zagłębia Sosnowiec  przed meczem finałowym pucharu Polski  22.07.1962

Zagłębie Sosnowiec -Górnik Zabrze-Stadion Śląski w Chorzowie

Stoją od Lewej :Gałeczka Józef, Baran Roman, Machnik Józef, Śpiewak Włodzimierz, Majewski Witold, Skiba Franciszek

Dolny Rząd od Lewej ; Uznański Czesław, Fulczyk Alojzy, Kosider Reinhold, Myga Zbigniew, Piecyk Ginter

Drużyna Zagłębia Sosnowiec po zwycięskim  meczu finałowym pucharu Polski 22.07.1962

Stadion Śląski W Chorzowie Zagłębie Sosnowiec-Górnik Zabrze 2;1

Od Lewej; Gałeczka Józef, Fulczyk Alojzy, Myga Zbigniew, Bazan Roman, Kosider Reinhold, Piecyk Ginter, Skiba Franciszek, Majewski Witold, Śpiewak Włodzimierz, Machnik Józef

Drużyna Zagłębia Sosnowiec przed meczem finałowym Pucharu Polski 01.05.1963

Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów 01.05.1963 Stadion Śląski

Od Lewej ; Witold Majewski, Witold Szyguła, Włodzimierz Śpiewak, Franciszek Skiba, Ryszard Krawiarz, Roman Bazan, Andrzej Galik, Reinhold Kosider, Józef Gałeczk , Zbigniew Myga

 

Zagłębie sosnowiec -Ruch Chorzów 2;0 01.05.1963

Stoją od Lewej ; Franciszek Skiba, Alojzy Furczyk, Aleksander Dziurowicz, Witold Majewski, Franciszek Wszołek ( Prezes), Witold Szyguła, Roman Bazan

Niżej od Lewej ; Andrzej Galik, Ryszard Krawiarz, Józef Gałeczka, Zbigniew Myga, Reinhold Kosider

 

Stadion Śląski w Chorzowie Zagłębie Sosnowiec-Górnik Zabrze 2:1

Stoją od Lewej ; Fulczyk Alojzy, Majewski Witold, Skiba Franciszek, Machnik Józef, Bazan Roman, Śpiewak Włodzimierz ,Trener: Wieczorek Teodor

Dolny rząd od Lewej ; Gałeczka Józef, Kosider Reinhold, Uznański Czesław, Myga Zbigniew, Piecyk Ginter

Stadion Śląski w Chorzowie Zagłębie Sosnowiec-Górnik Zabrze 2:0

Stoją od Lewej ;Kierownik drużyny: Rolling Jan, Skiba Franciszek, Fulczyk Alojzy, Dziurowicz Aleksander, Majewski Witold, Prezes: Wszołek Franciszek, Szyguła Witold, Śpiewak Włodzimierz Trener;Wieczorek Teodor

Dolny rząd od lewej : Gaik Andrzej, Krawiarz Ryszard, Gałeczka Józef, Myga Zbigniew, Kosider Reinhold

 

 

Stoją od Lewej : Z.Kostrzewa, E.Koczuba, Z.Seweryn, S.Zuzok, E.Wiencierz, J.Dworczyk, T.Tlołka, W.Mazur

Dolny rząd od Lewej ; M.Jędras, W.Szaryński, W.Rudy, Z.Sączek

 

Zagłębie-Polonia Bytom 1:0

Stoją z Lewej ; Z.Kostrzewa, W.Mazur, J.Dworczyk, W.Rudy, E.Wieńcierz, J.Leszczyński, Z.Seweryn,

W przysiadzie od lewej ; Z.Napieracz, T.Narbutowicz, W.Szaryński, J.Zarychta, Z.Sączek

 

Stoją od Lewej : Majewski Witold, Szyguła Witold, Jarosik Andrzej, Włodzimierz Śpiewak, Fulczyk Alojzy, Bazan Roman, Skiba Franciszek, Piecyk Ginter, Krawiarz Ryszard, Gałeczka Józef, Myga Zbigniew

 

Stoją od Lewej: Patoła Jerzy, Strzałkowski Roman, Leszczyński Jan, Szmidt Eugeniusz, Bazan Roman, Pielok Jerzy, Szmidt Kazimierz, Śpiewak Włodzimierz,  Szyguła Witold, Trener: Majewski Witold

W Przysiadzie od lewej : Janosik Andrzej, Kaczmarczyk Jerzy, Wożniczka Sławomir, Gzel Władysław, Piecyk Ginter, Biedak Kazimierz, Myga Zbigniew, Gałeczka Józef, Gręda Tadeusz

Stoją od lewej: Trener Ferenc Farszang, Jerzy Urbański, Jan Czerniak, Józef Zawadzki, Eugeniusz Szmidt, Andrzej Kaczewski, Jan Leszczyński, Wojciech Rudy, Zbigniew Seweryn, Roman Bazan, Jerzy Patoła.

W dolnym rzędzie od lewej: Józef Kowalczyk, Andrzej Janosik, Józef Gałeczka, Wiesław Ambroży, Jerzy Lula, Zdzisław Bomba

 

Stoją od lewej: Trener; Józef Gałeczka, Jacek Kurowski, Zenon Wieczorek, Stanisław Zuzok, Ryszard Bożyczko, Eugeniusz Wieńcierz, Jerzy Dworczak, Zdzisław Kostrzewa, Wojciech Rudy, Edward Maleńki, Zbigniew Seweryn, Jan Leszczyński, Tadeusz Tlołka, Jerzy Patoła

W dolnym rzędzie: Zbigniew Sączek, Władysław Szaryński, Tadeusz Narbutowicz, Witold Kasperski, Henryk Loska, Jan Romanowicz, Włodzimierz Mazur, Andrzej Demko

 

 

Stoją od lewej: Trener Horst Panic, asystent trenera Leszek Baczyński, Kierownik drużyny Józef Gałeczka, kierownik sekcji Janusz Wrzesień, Wojciech Sączek, Czesław Wyrobek, Mariusz Romański, Karol Kordysz, Jarosław Jajeśniak, Janusz Koterwa, Jan Urban, Zbigniew Sołtysik, Grzegorz Krawiec, Jerzy Zarychta, Krzysztof Tochel, masażysta Jerzy Ociepka, masażysta Zygmunt Chudzik

w dolnym rzędzie od lewej: Wiesław Liszka, Jerzy Bryła, Dariusz Szmidt, Krzysztof Słabik, Marek Bęben, Jakub Nowak, Jan Woźnica, Gerard Śpiewak, Dariusz Klamra

 

Stoją od lewej: trener Kazimierz Szmidt, Jerzy Dworczyk, Roman Geszlecht, Włodzimierz Mazur, Marek Bęben, Krzysztof Słabik, Janusz Koterwa, Jerzy Lula, Zbigniew Mikołajów, Krzysztof Tochel, Mirosław Małolepszy, Jan Ząbczyński

W dolnym rządzie: Zbigniew Sączek , Jarosław Konopka, Dariusz Klamra, Wojciech Sączek, Karol Kordysz, Edward Koczuba, Jerzy Zarychta, Wojciech Rudy

 

Stoją od lewej: Jacek Skuta, Dariusz Klamra, Marek Bęben, Janusz Koterwa, Waldemar Włosowicz, Krzysztof Tochel

w przysiadzie od lewej: Wojciech Sączek, Karol Kordysz, Jakub Nowak, Czesław Wyrobek, Leszek Rycek

Stoją od lewej: Cholewa Fryderyk-Asystent trenera, Kostka Hubert-Trener, Słabik Krzysztof, Makowski Mirosław, Klamra Dariusz, Sączek Wojciech, Tochel Krzysztof, Miska Waldemar, Bęben Marek, Koterwa Janusz, Urban Jan, Woźnica Jan, Gryzełko Andrzej, Myga Zbigniew-Asystent Trenera, Gałeczka Józef-Kierownik drużyny, Chudzik Zygmunt-masażysta

Klęczą od lewej: Łokamiec Andrzej, Kmieciak Piotr, Skuta Jacek, Nowak Jakub, Bryła Jurek, Kordysz Karol, Włosowicz Waldemar, Kaczuba Edward, Płaziński Jerzy, Stroiński Bogusław

 

Stoją od lewej: Szyguła Witold-trener bramkarzy, Podsiadło Ireneusz, Smiałek Marcin, Hamerlik Marek, Waliczek Grzegorz, Bałaga Zbigniew, Bobrowicz Jacek, Bęben Marek, Stanek Robert, Gałuszka Jan, Wencek Rafał, Sączek Wojciech, Wnuk Mirosław, Chudzik  Zygmunt-masażysta, Nowak Ryszard, Utracki Andrzej-lekarz, Ociepka Jerzy-masażysta

Dolny rząd od lewej: Gałeczka Józef-trener, Baczyński Leszek-asystent trenera, Stachurski Robert, Krupa Ireneusz, Wykurz Dariusz, Mizia Maciej, Gręda Zbigniew, Wojciechowski Mariusz, Kordyl Karol, Kowalski Zdzisław, Kulawik Tomasz, Wieczorek Zenon-kierownik drużyny

 

 

Górny rząd od lewej: Józef Gałeczka, Leszek Baczyński, Jarosław Konopka, Roman Miszczak, Zdzisław Kowalski, Andrzej Milczanowski, Krzysztof Tochel, Arkadiusz Piątek, Zbigniew Bałagna, Waldemar Włosowicz, Jarosław Jajesiniak, Robert Jadczak, Maciej Mizia, Robert Stanek, Włodzimierz Moliszewski

Dolny rząd od lewej : Tomasz Kulawik, Marian Bała, Ryszard Czerwiec, Władysław Szarynski, Marek Jędras, Maciej Zudin, Zbigniew Myga, Artur Mentel, Karol Kordysz, Zbigniew Gręda

 

Stoją od lewej: Witold Kasperski, Józef Zawadzki, Zbigniew Seweryn, Jerzy Pielok, Jan Leszczyński, Eugeniusz Szmidt

Dolny rząd od lewej; Włodzimierz Mazur, Władysław Grotyński, Władysław Szaryński, Edward Maleńki

 

Od lewej Stoją: Baczyński Leszek-Trener, Stachurski Robert, Kowalski Zdzisław, Wencek Rafał, Harasiu Grzegorz, Stanek Robert, Krupa Ireneusz, Pietranek Artur, Lula Jerzy-asystent

Klęczą: Śmiałek Marcin, Mandrysz Piotr, Żurawski Marek, Cisowski Jacek, Czerwiec Ryszard, Juda Michał, Gałuszka Jan

 

Od lewej stoją: Jerzy Ociepka(masażysta), Jacek Cisowski, Stanisław Gawęda, Rafał Witkowski, Ireneusz Krupa, Maciej Polak, Grzegorz Harasiuk, Artur Pietranek, Józef Panuś, Andrzej Milczanowski, Zbigniew Myga(trener)

Dół od lewej: Jerzy Bryłą(kierownik), Andrzej Kubica, Marcin Śmiałek, Robert Kobyliński, Adam Kucz, Roman Mieszczak, Ryszard Czerwiec, Zdzisław Kowalski, Dariusz Wykusz

 

Stoją od lewej : Zbigniew Myga(asystent trenera), Andrzej Łakomiec, Jerzy Zarychta, Jan Urban, Janusz Koterba, Marek Bęben, Krzysztof Słabik, Wojciech Rudy, Waldemar Miska, Mirosław Makowski, Włodzimierz Mazur, Kazimierz Schmidt(trener)

Dolny rząd od lewej: Andrzej Przenniak, Jan Wożnica, Robert Majewski, Jarosław Konopka, Karol Kordysz, Jerzy Bryła, Edward Koczuba, Jakub Nowak, Przemysław Czapla, Wojciech Sączek

 

Stoją od lewej: Jan Urban, Mariusz Romański, Jerzy Zarychta, Marek Bęben, Janusz Koterwa, Krzysztof Tochel, Wojciech Sączek, Gerard Śpiewak, Jan Woźnica, Jerzy  Bryła, Leszek Rycek

 

 

 

Górny rząd od lewej : Ireneusz Krupa, Karol Kordysz, Dariusz Wykurz, Adam Churek, Robert Kobyliński, Józef Panuś, Artur Pietranek, Roman Miszczak, Stanisław Gawęda

Środkowy rząd od lewej: Jerzy Ociepka(masażysta), Andrzej Kubica, Ryszard Czerwiec, Maciej Polak, Zbigniew Bałgana, Grzegorz Harasiuk, Zdzisław Kowalski, Andrzej Milczanowski, Jerzy Bryła(kierownik)

Dolny rząd od lewej: Adam Kucz, Marek Żurawski, Robert Jadczak, Zbigniew Myga(trener), Jacek Cisowski, Rafał Witkowski, Marcin Smiałek

 

Górny rząd: Dariusz Wykurz, Ireneusz Krupa, Maciej Polak, Grzegorz Harasiuk, Adam Churek, Rafał Wencek,

Środkowy rząd: Jerzy Bryła(asystent trenera), Zbigniew Myga(trener), Roman Miszczak, Zbigniew Bałaga, Karol Kordysz, Zdzisław Kowalski, Jó,zef Panuś, Jacek Cisowski, Ryszard Czerwiec, Stanisław Gawenda, Witold Szyguła(asystent trenera)

Dolny rząd: Ireneusz Sadzawicki, Piotr Pawełek, Paweł Cichy, Robert Kobyliński, Robert Jadczak, Adam Kucz, Rafał Witkowski

 

 

Górny rząd od lewej: Henryk Janosz(asystent trenera, kierownik drużyny), Jacek Cisowski, Andrzej Kubica, Artur Pietranek, Marcin Śmiałek, Roman Miszczak, Grzegorz Harasiuk, Maciej Polak, Ireneusz Polak, Ireneusz Krupa, Dariusz Wykurz, Robert Kobyliński, Jerzy Miedziński(trener)

Dolny rząd od lewej: Henryk Janosz, Siergiej Gornak, Robert Wszołek, Marek Żurawski, Zbigniew Bałaga, Adam Hurek, Andrzej Milczanowski, Robert Razakowski, Krzysztof Lubiatowski

 

W kolejności: Witold Majewski, Witold Szyguła, Eugeniusz Szmidt, Roman Strzałkowski, Andrzej Jarosik, Włodzimierz Śpiewak, Alojzy Fulczyk, Franciszek Skiba, Ryszard Krawiarz, Roman Bazan, Ginter Piecyk, Józef Gałeczka, Zbygniew Myga, prezes klubu Franciszek Wszołek, Jan Rolling, Trener Teodor Wieczorek, Zbigniew Wąs, Czesław Uznański, Józef Machnik

 

Stoją od lewej: Witold Majewski, Witold Szyguła, Eugeniusz Szmidt, Roman Strzałkowski, Andrzej Jarosik, Włodzimierz Śpiewak, Alojzy Fulczyk, Franciszek Skiba, Ryszard Krawiarz, Roman Bazan, Ginter Piecyk, Józef Gałeczka, Zbigniew Myga, prezes klubu Franciszek Wszołek, kierownik drużyny Jan Rolling, trener Teodor Wieczorek, Zbigniew Wąs, Czesław Uznański, Józef Machnik

 

Stoją od Lewej: Roman Bazan Jerzy Patoła, Eugeniusz Szmidt, Jan Leszczyński, Wojciech Rudy, Józef Zawadzki, Zbigniew Seweryn

W przysiadzie od lewej: Józef Gałeczka, Jarosik Andrzej, Józef Kowalczyk, Wiesław Ambroży

 

 

Stoją od Lewej: Jerzy Bryła, Leszek Szarek, Karol Kordysz, Gerard Śpiewak, Mariusz Romański, Krzysztof Tochel, Jan Woźnica, Wojciech Sączek, Jan Urban, Marek Bęben, Janusz Koterwa

 

 

stoją od lewej: Czesław Uznański, Alesander Dziurowicz, Włodzimierz Śpiewak, Alojzy Fulczyk, Franciszek Skiba, Ryszard Krawiarz, Witold Majewski, Ginter Pecyk, Roman Bazan, Józef Gałeczka, Zbigniew Myga

 

Stoją od Lewej: Jerzy Patoła, Witold Majewski, Roman Strzałkowski, Jan Leszczyński, Roman Bazan, Jerzy Pielok, Włodzimierz Śpiewak, Witold Szyguła, trener Andrzej Jarosik, Ginter Piecyk

 

stoją od Lewej: Roman Musiał, Aleksander Dziurowicz, Witold Majewski, Czesław Uznański, Ryszard Krajewski, Józef Pocwa, Ryszard Głowacki, Marian Masłoń, Alfred Poloczek, Paweł Jochymczyk, Paweł Krężel

 

 

Stoją od lewej: Franciszek Skiba, Alojzy Fulczyk, Aleksander Dziurowicz, Roman Bazan, Witold Majewski, Włodzimierz Śpiewak

Dolny rząd od lewej: Józef Gałeczka, Czesław Uznański, Ryszard Krawiarz, Zbigniew Myga, Ginter Piecyk

 

Stoją od lewej: Janusz Koterwa, Krzysztof Słabik, Włodzimierz Mazur, Krzysztof Tochel, Wojech Sączek, Jan Urban, Karol Kordysz, Jan Woźnica, Edwadr Koczuba,  Mirosław Makowski, Jerzy Bryła

 

Stoją od lewej: Władysław Gotyński, Ryszard Pałac, Włodzimierz Mazur, Zenon Wieczorek, Wojciech Rudy, Jacek Kurowski, Zbigniew Seweryn, Zbigniew Mikołajów, Edward Maleńki, Marek Kierach, Jan Leszczyński, Jerzy Patoła

W dolnym rzędzie od lewej : Andrzej Denko, Tadeusz Narbutowicz, Jerzy Loska, Witold Kasperski, Władysław Szarański, Stanisław Zuzok, Hubert Kulanek, Zbigniew Sączek

 

Stoją od lewej ; Krzysztof Całus, Ginter Piecyk, Kazimierz Duch, Jerzy Fotfolc, Jan Leszczyński, Jerzy Pielok, Andrzej Jarosik, Józef Zawadzki, Roman Strzałkowski, Jerzy Patoła, Józef Gałeczka

 

Stoją od lewej: Jerzy Lula, Krystian Pytel, Eugeniusz Wieńcierz, Jerzy Zarychta, Andrzej Łokomiec, Zbigniew Mikołajów, Jerzy Dworczak, Janusz Koterwa, Wojciech Rudy, Mirosław Małolepszy, Zbigniew Sączek

W dolnym rzędzie od lewej: Krzysztof Skiba, Jarosław Konopka, Krzysztof Tochel, Edward Koczuba, Marek Jędras, Dariusz Klamra, Wojciech Sączek

 

Stoją od lewej: Patoła Jerzy, Bazan Roman, Czerniak Jan, Pielok Jerzy, Rudy Wojciech, Szczygieł Henryk, Kaczewski Andrzej, Seweryn Zbigniew, Zawadzki Józef, Bomba Zdzisław, Urbański Jerzy

w przysiadzie od lewej: Koch Zdzisław, Fotfolc Jerzy, Gałeczka Józef, Jarosik Andrzej, Rejdak Kazimierz, Lula Jerzy, Ambroży Wiesław, Kowalczyk Józef

 

 

Stoją od lewej: Hubert Kulanek, Józef Zawadzki, Witold Kasperski, Jerzy Pielok, Zbigniew Mikołajów, Zbigniew Seweryn, Jan Leszczyński

w przysiadzie: Włodzimierz Mazur, Eugeniusz Szmidt, Maksymilian Trela, Władysław Szaryński, Edward Maleńki

 

 

Stoją od lewej: Jerzy Patoła, Roman Bazan, Józef Zawadzki, Jerzy  Pielok, Jan Leszczyński, Zbigniew Seweryn, Eugeniusz Szmidt,

Dolny rząd od lewej; Józef Gałeczka, Andrzej Jarosik, Józef Kowalczyk, Wiesław Ambroży

Ponadto w kadrze znaleźli się : Roman Strzałkowski, Kazimierz Duch, Paweł Adamczyk ,Jan Czerniak

 

Stoją od lewej: Trener Ferenc Farszang, Jerzy Patoła, Eugeniusz Szmidt, Jerzy Pielok, Marian Górecki, Józef Zawadzki, Roman Bazan, Zbigniew Seweryn, Kazimierz Duch, Jan Leszczyński, Roman Strzałkowski

W dolnym rzędzie: Tadeusz Hetman, Krzysztof Całus, Andrzej Jarosik, Jerz Miedziński, Zbigniew Myga,Władysław Gzel, Paweł Adamczyk

 

w górnym rzędzie od lewej: Trener Józef Machnik, Witold Szyguła, Włodzimierz Śpiewak, Zbigniew Wąs, Roman Strzałkowski, Jan Leszczyński, Roman Bazan , Witold Majewski

w dolnym rzędzie od lewej: Józef Gałeczka, Władysław Gzel, Zbigniew Myga, Andrzej Jarosik, Ginter Piecyk

 

Stoją od lewej : Witold Szyguła, Roman strzałkowski, Witold Majewski, Jan Leszczyński, Jerzy Pielok, Roman Bazan, Włodzimierz Śpiewak,

W dolnym rzędzie : Zbigniew Myga, Józef Gałeczka, Andrzej Jarosik, Ginter Piecyk

 

Stoją od lewej: Jerzy Dworczyk, Zbigniew Mikołajów, Jan Koterwa, Krzysztof Słabik, Wojciech Rudy, Zbigniew Sączek

W dolnym rzędzie: Edward Koczyba, Jerzy Zarychta, Krzysztof Tochel, Andrzej Łakomiec, Jarosław Konopka

 

Stoją od lewej: Witold Majewski, Witold Szyguła, Eugeniusz Szmidt, Roman Strzałkowski, Alijzy Fulczyk, Andrzej Jarosik, Roman Bazan, Włodzimierz Śpiewak, Ryszard Krawiarz, Ginter Piecyk, Józef Gałeczka

 

Stoją od lewej: Sędzia Witold Szyguła, Franciszek Skiba, Alojzy Fulczyk, Włodzimierz Śpiewak, Zbigniew Wąs, Roman Bazan, Sędzia trener Teodor Wieczorek

Dolny rząd od lewej: Eugeniusz Szmidt, Czesław Uznański, Andrzej Jarosik, Ryszard Krawiarz, Zbigniew Myga

 

Stoją od lewej: Witold Cholewa, Bernard Szymonek, Tadeusz Huras, Czesław Uznański, Marian Masłoń, Tadeusz Maślak, Ginter Powała

Siedzą od lewej: Rufin Opaszoski, Sylwester Wiśniewski, Jan Powązka, Marian Tomecki

 

Od lewej: Roman Musiał, Aleksander Dziurowicz, Witold Majewski, Czesław Uznański, Marian Szymczyk, Ryszard Głowacki, Józef Pocwa, Marian Masłoń, Alfred Poloczek, Antoni Ciszek, Paweł Kręzel

 

Od lewej stoją: Zbigniew Wąs, Roman Bazan, Ryszard Krawiarz, Roman Strzałkowski, Alojzy Fulczyk, Andrzej Jarosik, Eugeniusz Szmidt, Włodzimierz Śpiewak, Józef Machnik, Witold Szyguła, Witold Majewski

Siedą: Czesław Uznański, Franciszek Skiba, Trener Teodor Wieczorek, Józef Gałeczka, Zbigniew Myga, Ginter Piecyk

I runda 25.09,1963 Ateny, Olimpiakos Pierus- Zagłębie Sosnowiec 1:2

Stoją od lewej: Józef Gałeczka, Ginter Piecyk, Roman Bazan, Alozy Fulczyk, Ryszard Krawiarz, Czesław Uznański, Franciszek Skiba, Włodzimierz Śpiewak, Andrzej Jarosik, Witold Szyguła, Witold Majewski

 

Stoją od lewej: Witold Szyguła, Roman Strzałkowski, Franciszek Skiba, Ryszard Krwiarz, Marta Eggerth, Jan Kiepura, Ginter Piecyk, Józef Gałeczka, Marian Wiktor Kiepura, Włodzimierz Śpiewak, Józef Machnik, Roman Bazan, Trener Teodor Wieczorek

Ponizej: Czesław Uznański, Zbigniew Myga, Andrzej Jarosik

 

Stoją od Lewej: Czesław Uznański, Józef Machnik, Włodzierz Śpiewak, Ryszard Krawiarz, Franciszek Skiba, Alojzy Fulczyk, Roman Bazan, Ginter Piecyk, Andrzej Gaik, Zbigniew Myga

KS Stal Sosnowiec Tournée w Chinach

 

Stoja od lewej: Alojzy Fulczyk, Skiba Franciszek, Antoni Komoder, Józef Machnik, Włodzimierz Śpiewak, Leon Bystrzycki, trener Alojzy Sitko

Dolny rząd od lewej: Andrzej Galik, Ryszard Krawiarz, Czesław Uznański, Roman Bazan, Zbigniew Myga

 

Od Lewej: Witold Cholewka, Ginter Poława, Witold Majewski, Bernard Szymonek, Sylwester Wiśniewski, Tadeusz Huras, Marian Tomecki

W przysiadzie: Jerzy Staruch, Jan Powązka, Maksymilian Macuga, Władysław Siota

 

Od lewej stoją: Roman Musiał, Aleksander Dziurkowicz, Witold Majewski, Marian Masłoń, Józef Pocwa, Ryszard Głowacki, Czesław Uznański, Alfred Poloczek, Paweł Jochymczyk, Augustyn Pocwa, Paweł Kręzel

 

Stoją od lewej: Trener Alojzy Sitko, Alojzy Fulczyk, Ryszard Marek, Franciszek skiba, Włodzimierz Śpiewak, Antoni Komoder, Aleksander /dziurowicz

Klęczą : Antoni Ciszek, Zbigniew Myga, Czesław Uznański, Witold Majewski, Andrzej Galik

Stoją od lewej: Paweł Grubisz-Masażysta, Arkadiusz Świder, Sebastian Olszar, Jewhen Kopył, Grzegorz Kurdziel, Szymon Gąsiński, Adam Bensz, Adrian Marek, Marcin Komorowski, Zbigniew Marzec-masażysta

Środkowy rzad: Piotr Caliński-kierownik drużyny,  Paweł Cygnar, Michał Skórski, Marcin Smarzyński, Dzenan Hosic, Jewhen Demydenko, Tomasz Ciesielski, Marcin Flc, Rafał Berliński, Sławomir Pach, Paweł Ryngier-fizjoterapeuta.

Dolny rząd- Michał Juda-asystent trenera, Wojciech Białek, Krzysztof Badziony, Tomasz Szatan, Rafał Bałecki, Tomasz Łuczywek, Vladimir Bednar, Arkadiusz Kłoda, Andrzej Orzeszek-trener

 

Górny rzad od lewej: Tomasz Ciesielski, Adrian Marek, Arkadiusz Swider, Michał Skórski, Adam Bensz, Marcin Smarzyński, Dzienan Hosić, Marcin Komorowski,

Środkowy rząd od lewej: Kierownik drużyny, Piotr Caliński, Trener przygotowania fizycznego Paweł Ryngier, Paweł Cygnar, Sebastian Olszar, Arkadiusz Kłoda, Marcin Folc, Bartłomiej Chalibogowski, Rafał Berliński, Tomasz Luczywek, Krzysztof Bodziony, Trener Bramkarzy Grzegorz Kurdziel, Masażysta Zbigniew Marzec

Dolny rząd od lewej: Konrad Tosia, Rafał Bałecki, Dariusz Kohut, II trener Gerard Juszczak, Patryk Małecki I Trener Piotr Pierscionek, Tomasz Szatan, Vladimir Bednar, Wojciech Białek

 

Stoją od lewej: Wojciech Sączek, Bogusław Sierżęga, Robert Stanek, Waldemar Kozioł, trener- Krzysztof Tochel, Daniel Treściński, Dariusz Kapuściński, Paweł Bronikowski, Robert Banasiak

Dolny rząd od lewej: Paweł Wąsik, Artur Derbin, Artur Pietranek, Roman Miszczak, Piotr Boguszewski, Paweł Cygan, Grzegorz Książek, Grzegorz Kaim

Stoją od lewej: Marcin Bęben, Marek Adamczyk, Wojciech Nowak, Dawid Skrzypek, Sebastian Klata, Zbigniew Balaga

W przysiadzie:Rafał Baczyński, Arkadiusz Koster, Sebastian Stęplewski, Maciej Zudin, Tomasz Łuczywek

Dolny rząd: Trampkarze młodsi Zagłębia Sosnowiec

Górny rząd od lewej: Miłosz Mickiewicz, Zbigniew Bałaga, Wojciech Nowak, Tomasz Lipski, Trener Krzysztof Tochel, Marcin Dryzmont, Karol Stawecki, Piotr Pierścionek, Artur Derbin

Środkowy rząd: Gracjan Szymanski, Dawid Skrzypek, Sebastian Stęplewski, Artur Koster, Łukasz Antczak, Tomasz Łuczywek, Marek Adamczyk, Mariusz Kołodziej, Krzysztof Obiedziński,

Dolny rząd od lewej: Asystent trenera- Jarosław Konopka, Rafał Baczyński, Robert Stanek, Maciej Zudin, Grzegorz Kurdziel, Marcin Rosół, Specjalista odnowy biologicznej Paweł Ryngier

Górny rząd od lewej: Jarosław Konopka, Krzysztof Tochel, Dawid Skrzypek, Miłosz Miśkiweicz, Tomasz Lipski, Wojciech Nowak, Karol Stawecki, Marcin Drzymoont, Paweł Ryngiel

Środkowy rząd: Artur Derbin, Zbigniew Bałaga, Piotr Pierścionek, Grzegorz Kurdziel, Robert Stanek, Sebastian Klata, Łukasz Antczak, Krzysztof Obiedziński

Dolny rząd: Piotr Stach, Marcin Rosół, Tomasz Łuczywek, Marek Adamczyk, Maciej Zudin, Arkadiusz Koster, Rafał Baczyński, Sebastian Stęplewski

Górny rząd: Hubert Kościukiewicz, Adrian Marek, Sławomir Pach, Jarosław Piątkowski, Daniel Tereściński, Marcin Lachowski, Przemysław Oziębała, Dawid Topolski

Środkowy rząd:Paweł Ryngier, Marcin Folc, Hadis Zubanović, Jacek Paczkowski, Szymon Gąsiński, Adam Bensz, Borys Pestković, Dżenan Hosić, Arkadiusz Kłoda, /dawid Skrzypek, Waldemar Włosowicz

Dolny rząd od lewej: Robert Moskal, Krystian Primula, Vladimir Bednar, Jacek Beresztajn, Jerzy Dworczyk, Admir Adżem, Tomasz Szatan, Tomasz Mazur, Grzegorz Kurdziel

Górny rząd: Dariusz Gawęcki, Tomasz Ciesielski, Krystian Prymula, Grzegorz Kamiecik, Piotr Bagnicki, Przemysław Oziębała, Dariusz Kozubek, Arkadiusz Kłoda, Jarosław Piątkowski, Paweł Ryngier

Środkowy rząd : Zbigniew Marzec, Paweł Cygnar, Sławomir Pach, Dzenan Hosic, Adam Bensz, Szymon Gąsiński, Jewhen Kopyl, Hadis Zubanovic, Marcin Foic, Dawid Skrzypek, Wojciech Białek, Paweł Grubisz,

Dolny rząd: Rafał Berliński, Vladimir Bednar, Piotr Jawień, Jerzy Kowalik, Grzegorz Kurdziel, Tomasz Szatan, Jacek Paczkowski, Jacek Berensztajn

AWANS DO I LIGI 2014/2015
Górny rząd od lewej: Przemysław Mizgała, Łukasz Matusiak, Daniel Witkowski, Sławomir Musiolik, Jovan Ninković, Tomasz Szatan, Dawid Ryndak, Konrad Budek, Łukasz Tumicz, Daniel Kutarba

Środkowy rząd: Patryk Mularczyk, Patryk Zalewski, Michał Farkaś, Arkadiusz Korpucki, Adrian Czaplak, Szymon Gąsiński, Wojciech Fabisiak, Marcin Sierczyński, Mateusz Wrzesień, Konrad Zaradny, Hubert Tylec

Dolny rząd: Grzegorz Fonfora, Sebastian Dudek, Piotr Caliński, Tomasz Łuczywek, Robert Stanek, Artur Derbin, Grzegorz Buczek, Krzysztof Markowski, Sławomir Jarczyk

Górny rząd od lewej: Vamara Sanogo, Adam Banasiak, Alexandre Cristóvao, Rafał Makowski, Szymon Lewicki, Arkadiusz Jędrych, Żarko Udovićić, Mateusz Cichocki, Tymoteusz Puchacz, Konrad Wrzesiński,

Środkowy rząd od lewej: Tomasz Nowak, Martin Pribula, Callum Rzonca, Sebastian Milewski, Aleksander Kłosek, Dawid Kudła, Matko Perdijić, Nuno Malheiro, Konrad Kumor, Patryk Mularczyk, Bartłomiej Babiarz

Dolny rząd od lewej: Łukasz Chmielewski, Piotr Caliński, Artur Gołaś, Michał Farkas, Dariusz Dudek, Robert Stanek, Grzegorz Buczek, Marcel Płachta , Paweł Konrad

Górny rząd od lewej: Varmara Sanogo, Alexandre Cristóvao M’Futila, Junior Torunarigha, Arkadiusz Jędrych, Piotr Polczak, Mateusz Cichocki, Dejvan Vikoć, Jabub Pawlik, Szymon Lewicki, Żarko Udovićić, Adam Banasiak,

Środkowy rząd od lewej: Giacomo Mello Corbellini, Sebastian Milewski, Patryk Mularczyk, Nuno Malheiro, Adrian Czaplak, Matko Pedrijic, Kawid Kudła, Tymoteusz Puchacz, Konrad Wrzesiński, Callum Rzonca, Martin Pribula

Dolny rząd: Tomasz Nowak, Piotr Caliński, Grzegorz Buczek, Michał Farkas, Dariusz Dudek, Robert Stanek, Krzysztof Skibiński, Marcel Płachta, Bartłomiej Babiarz

Górny od lewej: Varmara Sanogo, Alexandre Cristóvao M’Futila, Piotr Polczak, Arkadiusz Jędrych, Dejan Vokić, Junior Torunarigha, Mateusz Cichocki, Adam Kokoszka, Żarko Udovivić, Konrad Wrzesiński, Martin Pribula

Środkowy od lewej: Tomasz Nowak, Bartłomiej Babierz, Sebastian Milewski, Adam Banasiak, Patrik Mraz, Adrian Czaplak, Matko Perdijić, Dawid Kudła, Michael Heinloth, Giacomo Mello Corbellini,Callum Rzonca, Nuno Malheiro, Szymon Pawłowski

Dolny od lewej: Grzegorz Buczek, Kamil Orawczak, Piotr Caliński, Robert Poskus, Valdas Ivanauskas, Anton Savczenkow, Michał Farkas, Atrur Gołaś, Krzysztof Skibiński, Marcel Płachta

Od lewej: Martin Tóth, Lukas Greśśak, Piotr Polczak, Patrik Mraz, Kacper Radkowski, Mateusz Cichocki, Żarko Udovićić, Mateusz Możdżeń, Georgios Mygas, Vamara Sanogo,

Środkowy od lewej:Sebastian Milewski, Dawid Ryndak, Tomasz Nawotka, Olaf Nowak, Adam Czplak, Dawid Kudła, Matko Perdijić, Giorgi Gabedava, Giorge Ivanishvili, Michael Heinloth, Konrad Kumor, Martin Pribula,

Dolny rząd: Tomasz Nowak, Piotr Caliński, Grzegorz Buczek, Kamil Orawczak, Anton Savczenkow, Robertas Poskus, Valdas Ivanauskas, Michał Farkas, Marcel Płachta, Artur Gołaś, Krzysztof Skibiński, Szymon Pawłowski

Górny od lewej: Kamil Witkorski, Michał Fidziukiewicz,Łukasz Matusiak, Adrian Czplak, Jakub Szumski, Wojciech Fabisiak, Jakub Wiśniewski, Żarko Udovićić, Igor Krzykowski, Arkadiusz Najemski, Konrad Budek

Środkowy od lewej: Martin Pribula, Tomasz nowak, Jakub Wilk, Marcin Sierczyński, Wojciech Bała, Robert Bartczak, Fabian Klamra, Tin Matić, Patryk Mularczyk, Konrad Handzik

Dolny od lewej: Sebastian Dudek, Piotr Caliński, Marcel Płachta, Adam Burek, Bartłomiej Grzelak, Jacek Magiera, Tomasz Łuczywek, Sławomir Rydel, Grzegorz Buczek, Krzysztof Markowski

Górny od lewej: Tomasz Nowak, Robert Sulewski, Wojciech Łuczak, Alexander Christovao, Arkadiusz Jędrych, Wojciech Bała, Żarko Udovićić, Mateusz Cichowicz, Igor Krzykowski, Adam Banasiak

Środkowy od lewej: Nuno Malheiro, Sebastian Milewski, Arkadiusz Najemski, Konrad Wrzesiński, Matko Pedrijić, Aleksander Kłosek, Dawid Kudła, Jan Janos, Tomasz Nawrotka, Patryk Mularczyk, Michał Kieca

Dolny od lewej: Paweł Konrad, Piotr Caliński, Marcel Płachta, Kamil Socha, Dariusz Banasik, Michał Farkas, Artur Gołaś, Sławomir Rydel, Grzegorz Buczek, Łukasz Chmielewski

Górny rząd od lewej: Robert Będkowski, Arkadiusz Lewandowski,  Radosław Jakubczyk, Krystian Latos, Paweł Gruszka, Piotr Król, Jarosław Dudała, Jędrzej Kokoszyński,

Środkowy rząd od lewej: Adrian Marzec, Mariusz Stokowacki, Grzegorz Koch, Konrad Wierzbicki, Grzegorz Kabza, Paweł Dziura, Tomasz  Głowania, Sebastian Antosiewicz, Łukasz  Pczygoński

Stoją od lewej: Prezes STS ZAgłębie Sosnowiec Leszek Baczyński, Damian Paryż, Piotr Majdan, Adrian Zbroja, Miłosz Miśkiewicz, Marcin Bęben, Piotr Sokół, Michał Powallo, Franciszek Żuwała, trener Jerzy Dworczyk,

Stoją od lewej: Mariusz Kołodziej,  Rafał Baczyński, Maciej Mazur, dyrektor firmy „GANGES” Omar Faruque, Marcin Wiewiórski

Stoją od lewej; Trener Jan Ząbczyński, Rafael Nowak, Robert Baśniak, Sebastian Stęplewski, Tomasz Balcerzak, Grzegorz Szczodrowski, Krzysztof Nowak

Klęczą od lewej: Piotr Boguszewski, Artur Derbin, Artur Sosnowski, Marcin Kazimierczyk, Rafał Szopa

Górny rząd od lewej: Robert Strudziński, Tomasz Bazylczyk, Daniel Jaros, Dominik Piwowar, trener Michał Juda, Kierownik drużyny Piotr Caliński, Marcin Wawrzyń, Szymon Kaim , Damian Jajeśniak, Magdziarz

Dolny rząd od lewej: Artur Jurczak, Jarosław Luty, Paweł Bochenek, Tomasz Czarnowski, Michał Podlewski, Michał Rak, Arkadiusz Mianowany Tomasz Dalke

 

Stoją od lewej: Michał Nowak, Trener Karol Stawecki,, Michał Kolczyk, Dariusz Batko, Sebastian Góralik, Krzysztof Ślęzak, Mariusz Wróbel, Daniel Treciński, Michał Liburski, Sebastian Banaś, Sebastian Skrzypek, Andrzej Adamczyk- kierownik zespołu

Klęczą od lewej: Tomasz Wolski, Sebastian Ślęzak, Paweł Mironowicz,  Mirosław Wach, Paweł Połeć, Roger Kania, Marek Adamczyk, Dariusz Kubik, Dariusz Bajon

Stoją od lewej: Trener Jarosław Jąder, Piotr Boguszewski, Artur Kuś, Tomasz Balcerzak, Adam Chabierski, Grzegorz Domagała, Krzysztof Nowak, Krystian Winter, Rafael Nowak, Sławomir Świrk, kierownik Jerzy Tomaszewski, Wojciech Sperka

Klęczą od lewej: Damian Felis, Artur Derbin, Paweł Wąsik, Arkadiusz Wędziński, Paweł Cygan, Grzegorz Szczodrowski, Rafał Szopa, Tomasz Cernal

Górny rząd od lewej: Sebastian Klata, Tomasz Stolpa, Łukasz Antczak, Waldemar Adamczyk,  Grzegorz Kurdziel, Marcin Drzymont, Karol Stawecki, Wojciech Nowak

Środkowy rząd : Paweł Ryngier, Zbigniew Bałaga, Miłosz Miśkiewicz, Marek Adamczyk, Sebastian Stęplewski, Adam Iwiński, Artur Derbin, Piotr Pierścionek, Dawid Skrzypek, Tomasz Łuczywek, Jarosław Konopka

Dolny rząd: Robert Rosiński, Michał Zajdel, Piotr Stach, Maciej Zudin, Robert Stanek, Arkadiusz Koster, Andrzej Zięba, Rafał Baczyński, Jerzy Dworczyk

Górny rząd od lewej: Adam Iwiński, Tomasz Stolpa, Waldemar Adamczyk, Daniel Treściński, Robert Stanek, Marcin Drzymont, Robert Rosiński, Wojciech Nowak, Grzegorz Kurdziel

Środkowy rząd: Jarosław Konopka, Tomasz Łuczywek, Łukasz Antczak, Robert Rzeczycki, Paweł Ryngier, Artur Derbin, Dawid Skrzypek, Robert Stanek, Franciszek Krótki

Dolny rząd: Sebastian Klata, Andrzej Zięba, Arkadiusz Koster, Marcin Józefowicz, Patryk Stemplewski, Robert Sołtysiek, Marek Adamczyk, Piotr Stach, Rafał Baczyński

Górny rząd od lewej: Andrzej Piekoszewski, Michał Sevick, Grzegorz Kapusta, Patryk Stemplewski, Krzysztof Kurzyński,  Paweł Pniak, Michał Majos, Rafał Wielgus

Środkowy rząd: Grzegorz Ryszka, Damian Gajos, Krzysztof Koścień, Łukasz Gierczak, Tomasz Lipski, Wojciech Tochel, Tomasz Lewaj, Łukasz Przygodziński

Dolny rząd: Tomasz Różycki, Tomasz Imołek, Rafał Kulesza, Grzegorz Bąk, Łukasz Cieślik, Sebastian Flak, Mazciej Więcławek

 

Górny rząd: Mateusz Sroka, Łukasz Matusiak, Adrian Marek, Sławomir Jarczyk, Rafał Jankowski, Łukasz Wawrzyniak, Dawid Miłkowski, Volodymyr Ostroushko, Artur Karpowicz

Środkowy rząd: Marcin Sierczyński, Mateusz Gleń, Sebastian Domański, Mateusz Wieczorek, Marcin Suchański, Damian Gieracz, Michał Cyganek, Arkadiusz Mróz, Dawid Ryndak

Dolny rząd: Tomasz Szatan, Marcin Lachowski, Piotr Caliński, Jerzy Wyrobek, Robert Stanek, Grzegorz Buczek, Tomasz Łuczywek, Wojciech Białek

Górny rząd od lewej: Michał filipowicz, Wojciech Białek, Tomasz Baul, Marcin Lachowski, Michał Skórski, Marcin Folc, Adrian Marek, Mateusz Madej, Adrian ielec, Marcin Strojek, Michał Grunt

środkowy rząd od lewej: Andrzej Wściubiak, Tomasz Szatan, Rafał Bielawski, Michał Cyganek, Tomasz Morawski, Adam Bensz, Ołeksij Szlakotin, „Lilo” Rufino Barbosa, Sebastian Stefański, Arkadiusz Mróz, Jakub Snadny

Dolny rząd od lewej: Adrian Pajączkowski, Dawid Skrzypek, Piotr Caliński, Paweł ryngier, Marek Chojnacki, Rafał Polański, Grzegorz Buczek, Tomasz Łuczywek, Vladimir Bednar

Górny rząd od lewej: Kamil Guzik, Michał Wróbel, Krzysztof Myśliwy, Sławomir Pach, Tomasz Baluul, Adrian Masarczyk, Marcin Lachowski, Kamil Cyroń, Mateusz Madej, Adrian Marek, Marcin Strojek, Marcin Sierczyński, Michał Filipowicz

Środkowy rząd od lewej: michał cyganek, Rafał Bielawski, Konrad Kazimiński, Krzysztof Bodziony Dariusz Bernaś, Adrian Pajączkowski, Andrzej Wścióbiak, Dżean Hosić, Tomasz Szatan, Grzegorz Dorobek, Rafał Pietrzak, Dawid Ryndak

dolny rząd od lewej: Tomasz Łuczywek, Piotr Caliński, Grzegorz Kurdziel, Piotr Pierścionek, Przemysław Broczkowski, Arkadiusz Kłada

Górny rząd od lewej: Patryk Stefański, Adam Mójta, Michał Cyganek, Sebastian Domański, Piotr Bryk, Dariusz Bernaś,

Środkowy rząd: Patryk Rumuński, Mateusz Madej, Łukasz Wijas,  Marcin Strojek, Mateusz Wieczorek, Jakub Miszczuk,  Paweł Grzywa, Adrian Marek, Marcin Grunt, Piotr Zieliński, Rafał Sroka

Dolny rząd: Wojciech Białek, Tomasz Łuczywek. Marcin Lachowski, Piotr Caliński, Robert Stanek, Piotr Stach, Grzegorz Buczek, Dawid Skrzypek, Sławomir Jarczyk, Tomasz Szatan

Górny rząd od lewej: Reder Maciej, Dubiel Arkadiusz, Michalski Dominik, Kuczowski Daniel, Mączka Marcin, Krzykowski Igor, Słomski Karol, Syguła Radosław, Olejnik Jakub

Środkowy rząd: Janosz Mirosław, Stępień Karol, Kalwasiński Michał, Błach Łukasz, Głąb Krzysztof, Kujawa Patryk, Kłosek Aleksander, Frącz Damian, Kuzak Mateusz, Klama Fabian, Łuczywek Tomasz

Dolny rząd od lewej: Wrzel -Kosowski Filip, Cichowicz Marcin, Janosz Jan, Zelek Bartłomiej, Wnik Maciej, Mularczyk Patryk,  Miś Patryk , Wawak Michał, Gancarz Patryk

Górny rząd od lewej: Jakub Krzeszowiec, Marcel Feszter, Daniel Dąbrowski, Dominik Kaczmarczyk, Igor Bucki, Wiktor Zarzycki, Marcel Gocyk, Wiktor Milek, Ksawery Korfel

Środkowy rząd : Paweł Gajecki, Oskar Chechelski, Damian Siemański, Kamil Dudek, Amadeusz Kędziora, Konrad Bałas, Jakub Kulesza, Ignacy Boczoń, Mikołaj Majchrzak

Dolny rząd : Marcin Miska, Maksym Niemiec, Przemysław Szczerba, Grzegorz Bąk, Sławomir Rydel, Bartosz Chęciński, Hubert Sych

Górny rząd : Michał Filipowicz, Tomasz Balul, Adrian Marek, Tomasz Stolpa, Marcin Strojek, Mateusz Madej,  Marcin Lachowski, Marcin Folc, Michał Skurski, Michał Grunt, Adam Malec, Michał Zioło, Wojciech Białek

Środkowy rząd: Michał Cyganek, Jakub Snadny, Andrzej Wściubiak, Sebastian Białas, Tomasz Morawski, Oleksii Shliakotin, Adam Bensz, Rafał Bielawski, Sebastian Stefański, Tomasz Szatan, Arkadiusz Mróz

Dolny rząd: Adrian Pajączkowski, Dawid Skrzypek, Grzegorz Buczek, Piotr Caliński, Leszek Ojrzyński, Rafał Polański, Tomasz Łuczywek, Vladimir Bednar

Stoją od lewej: Kierownik Kardaś Andrzej, Dziedzic Marcin, Kozłowski Mateusz, Lipski Tomasz, Drzymont Marcin, Gierczak Łukasz, Czarczyński Łukasz, Lewaj Tomasz, Mamaj Łukasz, Zachariasz Sebastian, terenr Sączek Wojciech

Klęczą: Wojciech Łukasz, Bąk Grzegorz, Klarecki Mariusz, Kurzyński Krzysztof, Wołyński Robert, Kardaś Adrian, Gręda Grzegorz

 

NAPRAWIĆ ZDJĘCIE

Górny rząd od lewej: Krzysztof  Tochel, J.Konopka, P.Pierścionek, M.Drzymont, W.Nowak, T. Łuczywek, A.Derbin, S.Stemplewski, M.Staroński, P.Sokół, M.Bęben

Dolny rząd: D. Skrzypek, Ł.Sitko , M.Kmiec, M.Adamczyk, Ł.Antczak,  A.Pawłowski, Z.Bałaga, S.Klata, A.Koster, R.Baczyński, D.Paryż

Skład Drużyny: Aksamit Michał, Bondarzewski Paweł, Ducki Łukasz, Działkowski Piotr, Gałuszka Adrian, Jajeśniak Adrian, Kondraciuk Grzegorz, Kosmyna Dawid, Kulig Oskar, Kuzior Kamil, Kwieciński Mateusz, Lisowski Piotr, Mitka Damian, Piórecki Piotr,  Pytel Sergiusz, Rydak Dawid, Sierczyński Marcin ,Wilka Tomasz, Wojtoń Mateusz, Bronowicki Tomasz, Kmieć Maciej, Popiołek Jacek, Bryk Mateusz, Trener: Sączek Wojciech

Stoją od lewej: Trener Krosta Kazimierz, Kowalczyk Paweł,Brudnicki Adrian, Sagan Piotr, Bazylczyk tomasz, Nadolny Łukasz, Semper Paweł, Zięba Marcin, Pagacz Damian

Siedzą od lewej: Grabara Szymon, Luty Jarosław, Żyła Marcin, Grygiel Adam, Wawrzyń Marcin, Łukowiec Dariusz, Owczarczyk Kamil, Cembrzu=yński Krystian

Kadra Drużyny: Krystian Białkowski, Miłosz Bujak, Jacek Bukowiec, Tomasz Gawroń, Jakub Gąsior,  Hubert Gmaj, Mateusz Grembosz, Baweł Gunerka, Mateusz Heyda, Michał Iwan, Paweł Jurga, Zbigniew Kocot, Sebastian Kordaszewski, Rafał Krzos, Mateusz Korzycki, Łukasz Kostoń, Grzegorz Majewski, Adrian Marek, Michał Marszałek, Tomasz Mazur, Adrian Muszyński, Andrzej Nowak, Tomasz Pietrzyk, Tomasz Szata, Arkadiusz Tymczyszyn, Damian Wylotek, Michał Zięba, TRENER: Jarosław Jąder, Kierownik Drużyny:Piotr Zięba

Kadra Drużyny:Aksamit Michał, Bojacz Damian, Ducki Łukasz, Działkowski piotr, Dziurka Bartosz, Gałuszka Adrian, Hacieja Michał, Jajeśniak Adrian, Kosmyna Dawid, Krzos Paweł, Kulig Oskar, Kuzior Kamil, Kwieciński Mateusz, Lisowski Piotr, Madej Mateusz, Mitka Damian, Maroń Rafał, Popiołek Jacek, Piórecki Piotr, Pytel Sergiusz, Ryndak Dawid, Stankiewicz Sebastian, Stefański Sebastian, Wilk Tomasz, Bryk Mateusz, Borowicki Tomasz, Kiernożycki Kamil, Sitko Andrzej, Tosik Łukasz, Mentel Daniel, Sierczyński Marcin, Niedzielski Daniel, Kuczek Patryk, Lipiński Sebastian, Szczepanek Benismin, Barchan Bartosz, Wściubiak Andrzej

Trener: Sączek Wojciech Kierownik: Kwieciński Paweł

Skład drużyny: Krystian Działkowski, Miłosz Bujak, Hubert Gmaj, Paweł Gunerka, Dariusz Kohut, Bartosz Kucza, Tomasz Mazur, Marcin Smażyński, Piotr Wolny, Wojciech Białek, Mateusz Borek, Paweł Cygner, Patryk Dzieniszewski, Adrian Gałuszka, Maciej Garbacik, Kamil Głośny, Marcin Grunt, Sebastian Hajduk, Marcin Jaszczyk, Patryk Korcipa, Piotr Piórecki, Michał Skórski, Rafal Strojek, Tomasz Wilk, Konrad Podobiński, Sebastian Stefański, Michał Materla, Marcel Bijak, Robert Kuta, Mateusz Madej, Bartosz Mizia, Daniel Niedzielski, Rafał Pietrzak, Dawid Ryndak, Michał Sierczyński, Wojciech Szwed, Konrad Tomsia, Jewhen Kopył

Trenerzy: Andrzej Orzeszek, Michał Juda, Piotr Pierścionek, Artur Mosna

mateusz, Kadra Drużyny: Ambrozik Marek, Borek  Mateusz, Fabiańczyk Łukasz, Głosny Kamil, Janiszewski Michał, Jaszczenko Łukasz, Jaszczyk Marcin, Kania Łukasz, Kasiński Piotr, Kowalik Kamil, Komenda Karol, Komenda Łukasz, Kmiecik Kamil, Kocieński Rafał, Korcipa Patryk, Krzeszewski Wojciech, Krzysztofik Łukasz, Kwieciński Mateusz, Matjas Marcin, Mizia Bartosz, Maj Kamil, Nowak Jacek, Osypiński Bartosz, pamuła Paweł, Popławski Artur, Stanowski Wojciech, Samojluk Paweł, Szperna Łukasz, Wolny piotr, Żuchliński Paweł, Gmaj Hubert, Szatan Tomasz

trener: Piotr Grabowski

Kierownik : Paweł Kwieciński

Górny rząd od lewej: Korcipa Patryk, Ambrozik Marek, Heyda Mateusz, Woly Piotr, Bujak Miłosz, Gunerka Miłosz, Szerna Łukasz

Środkowy rząd : Caliński Piotr, Gmaj Hubert, Jaszczyk Marcin, Pamuła Paweł, Osypiński Bartosz, Juda Michał

Stoją od lewej: Trener Jąder J, Gumulski P, Szymański G, Drzymont M, Rataj S, Horoń S, Gierczak P, Wołyński R, Leciak S

Kierownik: Tomaszewski J

W przysiadzie: Trojanowski J, Zdanowski T, Wielgus M, Iwiński A, Miśkiewicz M, Zalewski M, Klarecki M, kucia J.

rząd górny : Warakomski Marcin, Kruszyński Damian, Malinowski Tomasz, Małocha Wojciech, Treściński Daniel, Lachowski Marcin, Butryn Krzysztof, Stemplewski Patryk, Pitry Przemysław, Skrzypek Dawid

Rząd Środkowy: Ryngier Paweł, Chwalibogowski Bartłomiej, Chylaszek Daniel, Hosić Dzenan, Piwowar Dominik, Bęben Marcin, Piętka Robert, Zubanović Hadis, Smarzyński Marcin, Marzec Zbigniew

Dolny rząd: Pikuta Bogdan, Wolański Janusz, Paczkowski Jacek, Adzem Admir, Tochel Krzysztof, Morawski Marcin, Szatan Tomasz, Kucza Bartosz, Włosowicz  Waldemar

Kadra Drużyny: Bernaś Dariusz, Bielawski Rafał, Cisłowski Kamil, Cibor Maciej, Cyganek Michał, Cyroń Kamil, Dębski Przemysław, Kardeusz Dawid, Kordaszewski Łukasz, Mroziński Rafał, Opoka Kamil, Pardała Kamil, Pietrzak Rafał, Pisarek Paweł, Płaziński Sebastian, Sitko Kamil, Sierczyński Marcin, Słoń Mariusz, Staroń Robert, Stoczyński Oskar, Strojek Marcin, Sularz Kamil, Szczygielski Tadeusz, Szopa Marcin, Szytka Mateusz, Urgacz Damian, Wcisło Piotr, Węgier Paweł, Węglewski Krystian, Wszołek Łukasz, Zudin Bartosz

Trener Nowak Rafael

W górnym rzędzie od lewej: Tadeusz Tyc, Paweł Lisiecki, Tomasz Malinowski, Adam Bensz, Szymo Gąsiński, Jakub Wierzchołowski, Hubert Kościukiewicz, Hadyś Zubanović, Marcin Folc

W środkowym rzędzie: Tomasz Szatan, Bartłomiej Chwalibogowski, Dżenon Hosić, Jarosław Piątkowski, Janusz Białek, Grzegorz Kurdziel, Andrzej Orzeszek, Daniel Treściński, Marcin Lachowski, Arkadiusz Kłoda, Tomasz Mazur , Andrzej Smarzyński

Stoją od lewej : Waldemar Włosowicz, Adrian Marek, Jacek Berensztajn, Sławomir Pach

 

 

Górny rząd: Patryk Małecki, Wojciech Słomka, Quentin Seedorf, Piotr Polczak, Rafał Grzelak, Kacper Radkowski, Kacper Łopata, Rubio, Tomasz Hołota, Jakub Sinior, Tomasz Nawotka, Mateusz Szwed

Środkowy rząd od lewej :Hubert Sych, Patryk Mularczyk, Dawid Ryndak, Patryk Wiszniowski, Kacper Chorążka, Matko Perdijić, Krystian Stępniowski, Fabia Piasecki, Emil Kłosek, Markas Beneta, Filip Karbowy, Miguel Quintais,

Dolny rząd: Bartłomiej Babiarz,Maciej Dębski, Mirosław Janosz, Marcel Płachta, Artur Gołaś, Łukasz Matusiak, Krzysztof Dębek, Tomasz Grudziński, Sławomir Rydel, Fabio Ribeiro, Grzegorz Buczek, Krzysztof Wdowik, Szymon Pawłowski

Górny rząd od lewej: Mateusz Szwed, Quentin Seedorf, Kamil Antonik, Mateusz Grudziński, Lukas Duriska, Michał Góral, Kacper Radkowski, Jakub Sangowski, Piotr Polczak, Nikolas Korzeniecki, Goncalo Gregorio, Dawid Gojny,

Środkowy rząd: Martim Maia, Łukasz Turzyniecki, Dawid Ryndak, Joao Oliviera,  Filip Karbowy,  Kacper Chorążka, Matko Perdijić, Krystian Stępniowski, Olaf Nowak, Markas Beneta, Patryk Mularczyk, Michał Kleca

Dolny rząd, Patryk Małecki, Grzegorz Buczek, Mirosław Janosz, Łukasz Matusiak, Maciej Musiał, Kazimierz Moskal, Fabio Ribeiro, Artur Gołaś, Marcel Płachta, Szymon Pawłowski

Górny rząd: Martim Maia, Mateusz Grudziński, Piotr Polczak, Lukas Duriska, Kacper Radkowski, Jakub Sangowski, Nikolas Korzeniecki, Goncalo Gregorio, Dawid Gojny, Michał Kieca

Środkowy rząd: Quentin Seedorf, Łukasz Turzyniecki, Dawid Ryndak, Olaf Nowak, Kacper Chorązka, Matko  Perdijić, Krystian Stępniowski, Filip Karbowy, Joao Oliveira, Mateusz Szwed, Patryk Mularczyk

Dolny rząd: Patryk Małecki, Grzegorz Buczek, Mirosław Janosz, Fabio Ribeiro, Łukasz Matusiak, Krzysztof Dębek, Tomasz Grudziski, Artur Gołaś, Sławomir Rydel, Marcel Płachta, Krzysztof Wdowik, Szymon Pawłowski

Górny od lewej: Włodzimierz Mazur, trener Józef Gałeczka, Witold Kaperski, Stanisław Zuzok, Jerzy Dworczyk, Jerzy Zarychta, Marian Rzegoczan, Tadeusz Tlołka, asystent trenera Marian Masłoń

Środkowy rząd od lewej: Zbigniew Sączek, Eugeniusz Wieńcierz, Zdzisław Napieracz, Janusz Kotnerwa, Wojciech Rudy

Dolny rząd: Władysław Starościak, Władysław Szarański, Zdzisław Kostrzewa, Marek Jędras,  Zbigniew Seweryn,

Ponadto w kadrze znaleźli się : Edward Koczuba, Jacek Kurowski, Jan Leszczyński, Jerzy Lula, Tadeusz Narbutowicz, Wojciech Rabenda

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin