Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Localny Catering zostaje z nami na kolejny sezon!

Localny Catering zostaje z nami na kolejny sezon!

3 września 2022

Jak wszyscy wiemy – sport to zdrowie, a najważniejszym w życiu sportowca, oprócz codziennych treningów, jest zbilansowana dieta. Jedynym słusznym wyborem pysznego, a zarazem zdrowego cateringu dla całej naszej drużyny jest oczywiście Localny Catering z Dąbrowy Górniczej! 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że drugi sezon z rzędu o przedmeczowe posiłki dla naszego zespołu będzie dbała sprawdzona firma cateringowa, która swoje posiłki przygotowuje z miłości do jedzenia.

Tworząc Localny Catering najważniejsze było dla nas to, żeby posiłki, które przygotowujemy dla naszych klientów były przede wszystkim smaczne – wierzymy, że dieta pudełkowa nie musi odbierać przyjemności jedzenia! Cieszymy się, że poprzez zbilansowaną dietę oraz odpowiednie żywienie sportowców możemy promować zdrowy tryb życia – przekazała Pani Joanna Makuch, która jest dietetykiem oraz menadżerem w firmie Localny Catering. 

Wspólnie z naszym partnerem zaplanowaliśmy wiele ciekawych konkursów zarówno w Social Mediach jak i podczas spotkań Zagłębia Sosnowiec. Śledźcie nasze portale społecznościowe!

Zagłębie Sosnowiec Hokej

Localny Catering

 

Niewątpliwie łączny nas jedno – propagowanie zdrowego trybu życia. Na co dzień trudno jest nam znaleźć czas na przygotowanie odpowiednich posiłków, jak i również na systematyczne uprawianie sportów. Bardzo się cieszę, że kolejny sezon nasi zawodnicy będą mieli zapewnione zdrowe posiłki. Dziękujemy za zaufanie!podsumował Dyrektor Sekcji Hokeja na Lodzie – Piotr Majewski. 

Specjalnie dla wszystkich naszych kibiców Localny Catering przygotował promocję. Dla każdego, kto złoży zamówienie telefonicznie czeka 5% rabatu na hasło ,,Zagłębie”! Zapraszamy na stronę internetową naszego partnera! 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin