DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-22 16:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Betcris oficjalnym bukmacherem Zagłębia Sosnowiec. Witamy na pokładzie!

Betcris oficjalnym bukmacherem Zagłębia Sosnowiec. Witamy na pokładzie!

31 sierpnia 2023

Z przyjemnością informujemy, że bukmacher Betcris został nowym sponsorem Zagłębia Sosnowiec. Umowa została dziś podpisana na stadionie piłkarskim ArcelorMittal Park.

Zakłady bukmacherskie Betcris weszły na polski rynek jako jeden z najmłodszych, ale również najbardziej doświadczonych podmiotów. Historia firmy sięga 1985 roku, właśnie wtedy został otwarty pierwszy dominikański punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich. Do tej pory firma Betcris kojarzona była głównie z krajami Ameryki Środkowej, takimi jak Panama czy Dominikana, a teraz jest dostępna również w Polsce. Zagraniczne doświadczenie jest z pewnością ogromnym atutem dla graczy, którzy mogą skorzystać z czegoś nowego na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

W ofercie zakładów bukmacherskich Betcris znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do obstawiania wydarzeń z całego świata. Możesz być pewien, że w ofercie zakładów bukmacherskich nie zabraknie Twoich ulubionych rozgrywek! Legalny bukmacher Betcris ma także dla swoich Klientów wiele ciekawych bonusów bukmacherskich. Mogą z nich skorzystać zarówno nowi Gracze, jak i stali klienci. Szczególnie kuszące są bonusy dla początkujących – to doskonała opcja na obstawianie bez ryzyka. Polski bukmacher Betcris dla nowych Graczy ma unikalny Pakiet Powitalny, który wynosi aż do 1400 PLN – do skorzystania z bonusu służy kod promoocyjny Betcris! TOTALNY ZWROT PODATKU jest bonusem, który 7 dni w tygodniu umożliwia Ci FREEBET do 50 PLN. FREEBET 20 PLN NA URODZINY to opcja dla graczy w dniu ich urodzin. 

Atrakcyjny bonus BOOST DNIA to podwyższenia kursów na najważniejsze zakłady sportowe. Dzięki bonusowi KUPON DNIA możesz stawiać na wydarzenia po wyższym kursie niż w opcji standardowej. KURSOWY BOOST to bonus bukmacherski, dzięki któremu możesz postawić na najwyższe kursy na polskim rynku na wydarzenia sportowe i esportowe. Firma posiada licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów sportowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Podczas oficjalnego podpisania umowy, która została zawarta do końca sezonu 2023/2024 obecni byli: Jacek Jakubowski (członek zarządu Betcris), Arkadiusz Aleksander (prezes Zagłębie S.A.) oraz Dawid Ogórek (Koordynator ds. sponsoringu Zagłębie S.A.). W ramach zawartej współpracy, logo Betcrisa pojawi się m.in. na bandach LED oraz bandach statycznych podczas naszych domowych meczów na ArcelorMittal Park. Ponadto w zapowiedziach meczowych w mediach społecznościowych znajdziecie ofertę Betcris, a logo i reklama polskiego bukmachera będzie też umieszczona na naszej stronie internetowej klubu.  

– Jest nam miło dołączyć do grona sponsorów Zagłębia Sosnowiec. Mam nadzieję, że jest to początek dłuższej i owocnej współpracy, ponieważ piłka nożna jest dla nas bardzo istotna i stanowi główny element naszych zakładów – powiedział nam członek zarządu firmy Betcris, Pan Jacek Jakubowski. 

Więcej informacji o firmie można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej Betcris.

Strona firmy na Facebooku: Betcris Polska

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin