<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Cenny sparing drugiej drużyny

Cenny sparing drugiej drużyny

7 lutego 2021

Zespół trenera Grzegorza Bąka ma za sobą kolejny już mecz sparingowy w ramach przygotowań do wiosennych rozgrywek. Tym razem przeciwnik niezwykle mocny- czwartoligowa Szczakowianka Jaworzno. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a jedyną bramkę dla Zagłębia zdobył Mateusz Popczyk z rzutu karnego.

Dzisiaj warunki bardzo trudne do gry. Było strasznie zimno, boisko wąskie stąd też mieliśmy problemy by przedostać się w boczne sektory. Straciliśmy bramkę w pierwszej minucie i uważam, że gra w pierwszej połowie spotkania mogła wyglądać troszkę lepiej, ale jestem zadowolony z zespołu. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji, szczególnie pod koniec meczu. Szkoda, że nie zostały wykorzystane. Dzisiejsza gra nie była taką jaką oczekujemy żeby była. Za późno przechodziliśmy z obrony do ataku i przeciwnik miał czas aby się odpowiednio ustawić. W drużynie gospodarzy można było zobaczyć pięciu zawodników, którzy grali kiedyś na poziomie Ekstraklasy. Bardzo dobry zespół. Wynik 1:1 z tak doświadczonym zespołem na plus. Na pewno nasi obrońcy zdali egzamin, wyglądali bardzo dobrze w meczu. Nie było dzisiaj sytuacji abyśmy grali na dwa składy. Część zawodników jest chora, część leczy drobne kontuzje. Było 6 zmian w II połowie, która była w naszym wykonaniu lepsza. Zdobyliśmy bramkę, cały czas atakowaliśmy. Byliśmy chętni aby nasze akcje kończyły się golem. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale wynik sprawiedliwy – ocenia po spotkaniu trener Grzegorz Bąk.

Szczakowianka Jaworzno – Zagłębie II Sosnowiec 1:1 (0:1)
1:0 Smarzyński 1′
1:1 Mateusz Popczyk (k) 61′

Zagłębie II Sosnowiec (I połowa): Czyż, Knap, Staniak, Smoleń, Pisarek, Hałatek, Troć, Grochala, Kaczmarek, Kulig, Popczyk.

Zagłębie II Sosnowiec (II połowa): Koterwa, Smoleń, Pisarek, Szkudlarek, Knap, Grad, Hałatek, Dziedzic, Chechelski, Popczyk, Majchrzak.