Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Sparing: Cracovia – Zagłębie 3:1 (1:0). Porażka z „Pasami” po niezłej grze…

Sparing: Cracovia – Zagłębie 3:1 (1:0). Porażka z „Pasami” po niezłej grze…

8 września 2023

W trakcie przerwy na mecze reprezentacji nasz zespół rozegrał sparingowe spotkanie z Cracovią, które odbyło się w Rącznej koło Krakowa. 3:1 (1:0) wygrała Cracovia, ale nasz zespół pokazał się z niezłej strony. Jedynego gola dla Zagłębia zdobył Meik Karwot.

Cracovia – Zagłębie 3:1 (1:0)

1:0 Kamil Ogorzały, 6 minuta

1:1 Meik Karwot, 54 minuta (głową)

2:1 Kamil Ogorzały, 59 minuta

3:1 Paweł Jaroszyński, 85 minuta

Cracovia: Hrosso (46′ Wilk) – Rapa (46′ Jugas), Glik (59′ Dziewicki), Skovgaard (59′ Ghita), Zaucha (59′ Jaroszyński) – Hyla (59′ Kolec), Lusiusz, Knap (46′ Oshima), Jodłowski (72′ Zaucha) – Ogorzały (77′ Makuch), Makuch (59′ Doba).

Zagłębie (I połowa): Sorcan – Ziemann, Jończy, Rozwandowicz, Bykow – Wrzesiński, Karwot, Guezen, Valencia, Zielonka – Biliński.
Zagłębie (II połowa): Sorcan – Caliński, Machała, Chęciński – Ryndak, Karwot, Guezen (84′ Szostek), Matynia – Bębenek, Fabry, Troć.