DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-29 00:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Damian Nowak nowym trenerem drugiej drużyny Zagłębia

Damian Nowak nowym trenerem drugiej drużyny Zagłębia

30 grudnia 2021

Damian Nowak został nowym trenerem drugiego zespołu Zagłębia Sosnowiec. Umowa ze szkoleniowcem obowiązuje do końca bieżącego sezonu z opcją przedłużenia.

 

 

Przychodzę do klubu z jasnym celem – awansem do IV ligi. Znam dobrze realia tej klasy rozgrywkowej. Wierzę w to, że moje doświadczenie i ciężka praca z zespołem zakończy się sukcesem – mówi trener.

Nowak to doświadczony szkoleniowiec. Trenerską przygodę rozpoczął w Polonii Poraj (IV liga), gdzie przez 9 lat był zawodnikiem. Drugim klubem w trenerskim CV była Victoria Częstochowa (A-klasa), czyli najmłodszy zespół w lidze.
W 2019 szkoleniowiec przejął MKS Myszków i wywalczył z zespołem awans do IV ligi. MKS wygrał rozgrywki bez porażki i z trzema remisami. W IV lidze trener poprowadził drużynę przez całą rundę jesienną i pięć wiosennych spotkań.

Nowak pracował ostatnio w Odrze Wodzisław. W sezonie 2020/21 awansował z klubem do III ligi pokonując w barażach Raków II Częstochowa (6:3 w dwumeczu).

Dotychczasowy szkoleniowiec drugiego zespołu Zagłębia Grzegorz Bąk – będzie kontynuował pracę w klubie jako asystent trenera Artura Skowronka.

Zagłębie II Sosnowiec aktualnie zajmuje 2. miejsce w Klasie Okręgowej „ZINA Katowice-Sosnowiec” Grupa 4.

 

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin