Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / „Dzidzia” załatwił KSZO 3 punkty…

NAJNOWSZE

„Dzidzia” załatwił KSZO 3 punkty…

22 października 2024

W trakcie minionego weekendu zanotowaliśmy kilka udanych występów zawodników Zagłębia wypożyczonych do klubów III, IV ligi i klasy okręgowej. Po raz kolejny dał znać o sobie Igor Dziedzic, który w spotkaniu grupy IV Betclic 3. Ligi załatwił KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wygraną. To po jego trafieniu w 90+3 minucie „Dzidzia” mógł z kolegami cieszyć się z 3 punktów.
Powody do radości miał także Kacper Janus wypożyczony do Unii Dąbrowa Górnicza. Kacper również trafił w doliczonym czasie II połowy (90+2 minuta), doprowadzając do remisu 1:1 w meczu z Polonią Łaziska Górne.

Betclic 3. Liga – grupa III
Pniówek Pawłowice – MKS Kluczbork 1:0 (1:0)
Kamil Bębenek (MKS Kluczbork) – grał do 60 minuty

1KS Ślęza Wrocław – Podlesianka Katowice 3:2 (1:0)
Maximilian Śliwiński (Podlesianka) – poza kadrą meczową (rehabilitacja po kontuzji)

Betclic 3. Liga – grupa IV
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Skawina 1:0 (0:0)
Igor Dziedzic – grał od 46 minuty, dostał żółtą kartką i strzelił gola w 90+3 minucie