Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Fizjoterapia Justyna gra dalej z Zagłębiem!

Fizjoterapia Justyna gra dalej z Zagłębiem!

20 października 2021

Miło nam zakomunikować, że Partnerem naszego Klubu pozostanie Fizjoterapia Justyna. Zapraszamy do gabinetu wszystkich naszych sympatyków i nie tylko.

„W naszych gabinetach rozwiązujemy szeroką gamę problemów funkcjonalnych oraz dysfunkcji układu ruchu,  zarówno wśród zwykłych ludzi jak i profesjonalnych sportowców. Podczas wizyty pacjenta przeprowadzamy pełną diagnostykę problemu, a następnie proponujemy indywidualnie dobrany plan rehabilitacji i powrotu do pełnej sprawności.” –  Mówi Justyna Straszak, magister fizjoterapii.

Fizjoterapeutki dysponują ogromną wiedzą uzyskaną na licznych kursach doszkalających, pracują w oparciu o najnowocześniejsze techniki terapeutyczne oparte przede wszystkim na terapii manualnej, czyli badaniu i leczeniu rękami terapeuty. Oprócz tego gabinet posiada szeroką ofertę urządzeń do fizykoterapii (magnetoterapia, laseroterapia, elektroterapia, ultradźwięki) a także urządzenia do fali uderzeniowej. Ponadto fizjoterapeutki posiadają wiedzę w zakresie używania plastrów dynamicznych oraz narzędzi do wykorzystywania podczas ćwiczeń z pacjentem (hantle, gumy oporowe i piłki).

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin