2024-05-12 12:40

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Michał Gliwa: Ciężko pozbierać myśli (video)

Michał Gliwa: Ciężko pozbierać myśli (video)

12 marca 2022

Po meczu w Tychach, który miał dramatyczny przebieg i – ostatecznie – zakończył się wygraną 2:1 GKS-u Tychy, jego przebieg skomentował Michał Gliwa. Nasz bramkarz był niewątpliwie najjaśniejszą postacią Zagłębia, broniąc dwa rzuty karne.

Ciężko pozbierać myśli po takiej końcówce. To nie jest przypadek, że w drugich połowach tracimy gdzieś głowy – bez owijania w bawełnę mówił tuż po meczu Michał Gliwa.

Zapraszamy do oglądania krótkiego wywiadu z bramkarzem Zagłębia Sosnowiec.