DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-03-03 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Nowa maskotka Zagłębia! Jak dasz na imię klubowemu wilkowi?

Nowa maskotka Zagłębia! Jak dasz na imię klubowemu wilkowi?

9 marca 2023

Już podczas niedzielnego meczu ze Skrą Częstochowa wszyscy fani będą mogli spotkać się z nową maskotką klubową. Po stadionie ArcelorMittal Park będzie spacerować zagłębiowski wilk, który…nie ma jeszcze imienia. Zachęcamy do umieszczania swoich propozycji w komentarzach pod postem na klubowym Facebooku.

 

Zagłębiowski wilk to przede wszystkim siła, odwaga i waleczność. W ramionach klubowej maskotki poczują się bezpiecznie nie tylko dzieci, ale także starsi kibice. Już w tę niedzielę pierwsza okazja do tego, żeby spotkać się z wilkiem w ArcelorMittal Park i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Maskotka nie posiada jednak imienia. W związku z tym zachęcamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w zabawie.  

Zabawa składa się z czterech etapów:

Etap I – zamieszczenie przez kibiców komentarza pod postem (TUTAJ) z propozycją imienia dla maskotki w terminie od dnia 09.03.2023 r. do dnia 13.03.2023 r.

Etap II – weryfikacja przez Klub propozycji zamieszczonych w komentarzach pod postem i wyborze 3 różnych imion, które przejdą do kolejnego etapu.

Etap III – wybrane przez Klub imiona zostaną opublikowane i poddane głosowaniu na klubowym profilu Facebook. Głosowanie będzie możliwe od dnia 15 marca 2023 roku do 17 marca 2023 roku – godz. 12:00.

Etap IV – ogłoszenie imienia z największą liczbą głosów 17 marca o godz. 20:00. W przypadku takiej samej liczby głosów wyboru imienia dokona Klub.

W zabawie nie zostaną dopuszczone do głosowania propozycje, które:

– w jakikolwiek sposób mogą naruszyć prawa osób trzecich

– dyskryminują płeć, rasę, narodowość, język czy religię lub nawołują do przemocy

– są obraźliwe i wulgarne

– zawierają treści reklamowe innej marki

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin