2024-05-18 15:00

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0). Niewiele pozytywów…

Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0). Niewiele pozytywów…

5 lutego 2024

W kolejnym meczu sparingowym Zagłębie Sosnowiec przegrało wyjazdowe spotkanie z Polonią Bytom 0:1 (0:1). Jedynego gola dla bytomian zdobył w 17 minucie Kamil Wojtyra. Przed inauguracją piłkarskiej wiosny w Fortuna 1. Lidze Zagłębie czeka jeszcze jeden sparing. W niedzielę nasz zespół zmierzy się w zamkniętym dla kibiców i mediów meczu z Garbarnią Kraków.

Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)

1:0 Kamil Wojtyra, 17 minuta

Polonia (I połowa): Mirus – Bedronka, Piekarski, Pochcioł – Romanowski, Jopek, Krzemień, Stefański – L. Zieliński, Wojtyra, Żagiel.
Polonia (II połowa): Hajduk – Farbiszewski, Cichocki, D. Zieliński – Szmigiel, Ściślak, Gajda, Brzozowski – Steblecki, Wolny, Andrzejczak.
Trener: Łukasz Tomczyk
Zagłębie (I połowa): Kos – Caliński, Jończy, Bykow, Matynia – Zawodnik Testowany, Bonecki, Rozwandowicz, Wrzesiński, Troć – Zielonka.
Zagłębie (II połowa): Szewczenko – Sokół, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany – Guezen, Zawodnik Testowany, Janota, Valencia, Lipka – Biliński.
Trener: Alaksander Chackiewicz