DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-27 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Ruszył proces akredytacyjny na mecze Zagłębia Sosnowiec w rundzie jesiennej Betclic 2. Ligi

Ruszył proces akredytacyjny na mecze Zagłębia Sosnowiec w rundzie jesiennej Betclic 2. Ligi

3 lipca 2024

Przedstawicieli mediów informujemy, że można składać wnioski o stałe akredytacje dziennikarskie na mecze Zagłębia Sosnowiec w rundzie jesiennej sezonu 2024/25. Przypominamy, że pierwsze spotkanie naszej drużyny w ramach rozgrywek Betclic 2. Ligi. zaplanowane zostało na 21 lipca o godz. 19:35, a rywalem na ArcelorMittal Park będzie Olimpia Grudziądz.

Dziennikarze mogą składać wnioski o akredytacje stałe na mecze Zagłębia w rundzie jesiennej sezonu 2024/25 za pomocą systemu Accredito.com. Proces przyjmowania wniosków o stałe akredytacje na rundę jesienną rusza w południe 3 lipca i potrwa do 15 lipca (także do godziny 12:00).

Przedstawiciele mediów, którzy nie wystąpią o przyznanie im stałych akredytacji mogą później aplikować o jednorazowe wejściówki na poszczególne spotkania.

Wnioski można składać poprzez system Accredito – TUTAJ

Regulamin imprezy masowej Regulamin Akredytacji 2024-25
Regulamin sali konferencyjnej – TUTAJ

Ważne informacje:

* Zgodnie z regulaminem Zagłębie S.A. pozostawia sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny.

* Dziennikarz podczas imprezy musi posiadać przy sobie aktualną legitymację prasową i zapoznać się wcześniej z regulaminem obiektu i imprezy masowej.

* Wnioski o przyznanie akredytacji stałych na rundę jesienną sezonu 2024/25 należy składać – najpóźniej na 6 dni przed rozpoczęciem rozgrywek II ligi, a przed rundą wiosenną można składać akredytacje na drugą część sezonu.

* Wnioski o przyznanie akredytacji jednorazowych składamy – najpóźniej do godziny 12:00 ostatniego dnia roboczego poprzedzającego mecz.

* Jedna redakcja może ubiegać się maksymalnie o 2 akredytacje prasowe, 2 foto i 2 TV. Każdy wniosek będzie rozpatrywany indywidualnie.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin