DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-06-22 16:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Szymon Sobczak z 3 golami w czołówce listy snajperów

Szymon Sobczak z 3 golami w czołówce listy snajperów

16 sierpnia 2021

Szymon Sobczak ma już na koncie 3 bramki i znajduje się w czołówce snajperów rozgrywek Fortuna I Ligi. Dwa trafienia uzyskane w Polkowicach w zwycięskim spotkaniu z tamtejszym Górnikiem pozwoliły Szymonowi awansować do czołówki.

Na czele klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców znajduje się Krzysztof Drzazga, który dla Miedzi zdobył 4 bramki. Sobczak wspólnie z Adamem Frączczakiem z Korony Kielce zajmują drugą lokatę.

Wprawdzie to dopiero początek sezonu, ale wygląda to bardzo obiecująco.

Szymon- życzymy Ci kolejnych trafień, a drużynie kolejnych zwycięstw!

Klasyfikacja snajperska Fortuna I Ligi:

4 gole – Krzysztof Drzazga (Miedź Legnica),
3 gole – Adam Frączczak (Korona Kielce), Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec),
2 gole – Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Błanik (Sandecja Nowy Sącz), Adrian Błąd (GKS Katowice), Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów), Jakub Łukowski (Korona Kielce), Patryk Makuch (Miedź Legnica), Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Oliver Práznovský (Chrobry Głogów), Paweł Tomczyk (Widzew Łódź),
1 gol – Aléx Tanque (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Antonik (Resovia), Michał Bednarski (Arka Gdynia), Karol Czubak (Arka Gdynia), Karol Danielak (Widzew Łódź), Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Antonio Domínguez (ŁKS Łódź), Merveille Fundambu (Stomil Olsztyn), Kacper Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Michał Grudniewski (Widzew Łódź), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Krzysztof Janus (Odra Opole), Bartosz Jaroch (Resovia), João Oliveira (Zagłębie Sosnowiec), Stipe Jurić (ŁKS Łódź), Dariusz Kamiński (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Michał Koj (Korona Kielce), Aleksander Komor (Resovia), Mateusz Maćkowiak (Odra Opole), Maciej Mas (Skra Częstochowa), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Konrad Nowak (Odra Opole), Maciej Pałaszewski (Górnik Polkowice), Pirulo (ŁKS Łódź), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Daniel Rumin (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Quentin Seedorf (Zagłębie Sosnowiec), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Filip Szymczak (GKS Katowice), Miłosz Trojak (Odra Opole), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Krzysztof Wołkowicz (GKS Tychy), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice), Kamil Zapolnik (Miedź Legnica).

Strzelcy według drużyn:

Arka Gdynia: 1 – Michał Bednarski, Karol Czubak
Chrobry Głogów: 2 – Mateusz Bochnak, Oliver Práznovský
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 1 – Dariusz Kamiński, Daniel Rumin
GKS Katowice: 2 – Adrian Błąd, 1 – Filip Szymczak, Arkadiusz Woźniak
GKS Tychy: 1 – Krzysztof Wołkowicz
Górnik Polkowice: 1 – Maciej Pałaszewski, Eryk Sobków, Mariusz Szuszkiewicz
Korona Kielce: 3 – Adam Frączczak, 2 – Jakub Łukowski, 1 – Michał Koj, Marcin Szpakowski
ŁKS Łódź: 1 – Antonio Domínguez, Stipe Jurić, Pirulo, Maksymilian Rozwandowicz, Maciej Wolski
Miedź Legnica: 4 – Krzysztof Drzazga, 2 – Patryk Makuch, 1 – Maxime Dominguez, Kamil Zapolnik
Odra Opole: 1 – Krzysztof Janus, Mateusz Kamiński, Mateusz Maćkowiak, Konrad Nowak, Miłosz Trojak
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 2 – Kamil Biliński, 1 – Kacper Gach
Puszcza Niepołomice: 2 – Piotr Mroziński
Resovia: 1 – Kamil Antonik, Bartosz Jaroch, Aleksander Komor
Sandecja Nowy Sącz: 2 – Dawid Błanik, 1 – Damir Šovšić, Błażej Szczepanek
Skra Częstochowa: 1 – Maciej Mas, Adam Mesjasz, Kamil Wojtyra
Stomil Olsztyn: 1 – Merveille Fundambu
Widzew Łódź: 2 – Paweł Tomczyk, 1 – Karol Danielak, Radosław Gołębiowski, Michał Grudniewski, Bartosz Guzdek
Zagłębie Sosnowiec: 3 – Szymon Sobczak, 1 – Aléx Tanque, João Oliveira, Quentin Seedorf

 Autor: Paweł Mogielnicki/www.90minut.pl

Autor fotki: Marcin Dziubek/www.zaglebie.sosnowiec.pl

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin