DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2021-06-16 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-akademia.php</b> on line <b>261</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-akademia.php</b> on line <b>263</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header-akademia.php</b> on line <b>265</b><br />
h

Strona główna / Akademia Strony / Junior Football

Junior Football

JUNIOR FOOTBALL, CZYLI ZŁOTY WIEK MOTORYCZNOŚCI

Ruch jest przejawem życia i towarzyszy człowiekowi od chwili narodzin. Każde dziecko potrzebuje aktywności fizycznej, tak samo jak pożywienia i powietrza. Aktywność fizyczna powinna być kultywowana już od najmłodszych lat, a jej ograniczanie lub brak mogą w istotny sposób opóźnić nie tylko fizyczny, ale też psychiczny i społeczny rozwój dziecka.

Potrzeba aktywnego spędzania czasu u najmłodszych dzieci jest tak duża, że jej niezaspokojenie nazywa się głodem ruchowym. To jak zadbamy o aktywność fizyczną naszego dziecka pomiędzy trzecim i siódmym rokiem życia, będzie miało ogromny wpływ na jego całe życie, dlatego okres przedszkolny nazywamy złotym wiekiem motoryczności.

Akademia Zagłębia Sosnowiec w trosce o rozwój najmłodszych mieszkańców naszego regionu stworzyła program Junior Football, którego celem jest zapoznanie dzieci od trzeciego do piątego roku życia z szeroko rozumianą kulturą fizyczną i promowanie aktywności ruchowej.

Zajęcia Junior Football wiosną i latem odbywają się w centrum treningowym Zagłębia Sosnowiec przy ul. Kresowej, a jesienią i zimą w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica.

Zapraszamy do nas wszystkie dzieci, które uwielbiają sport i dobrą zabawę, a osoby zainteresowane rozpoczęciem treningów swoich pociech w Junior Football prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem projektu – trenerem Łukaszem Walczakiem.

e-mail: lukasz.walczak@zaglebie.eu

tel. 692 358 536

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin