Strona główna / Akademia Strony / Wakacje z Zagłębiem

Wakacje z Zagłębiem

Akademia Zagłębia Sosnowiec ma do swojej dyspozycji jeden z najlepszych obiektów szkoleniowych w kraju. Cała infrastruktura, z której korzystają wychowankowie Akademii, składa się z czterech pełnowymiarowych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną i sztuczną, w tym jednego pod balonem, boiska do beach-soccera, dwóch boisk mobilnych w okresie letnim, dwóch boisk do siatkonogi, szkoły i bursy szkolnej, siłowni, sali fitness, hali sportowej, krytej pływalni, hotelu, restauracji i kawiarni.

Nasz ośrodek szkoleniowy otoczony jest zielenią i zapewnia spokój oraz bezpieczeństwo podczas prowadzonych zajęć. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i bardzo dobrym połączeniom drogowym jest doskonale skomunikowany z centrum Sosnowca i wszystkimi miastami województwa śląskiego.

Tuż obok Stadionu Ludowego, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli naszego miasta,  usytuowany jest kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Stawiki ze strzeżonym kąpieliskiem, plażą, wodnym placem zabaw, wodnym torem przeszkód, wyciągiem do wakeboardu i nart wodnych, wypożyczalnią sprzętu pływającego, ścieżkami rowerowymi i spacerowymi, siłownią plenerową, dwustumetrową bieżnią do ćwiczeń szybkościowych i bogatym zapleczem gastronomicznym.

Korzystając z tak bogatej infrastruktury, każdego roku, latem i zimą, organizujemy piłkarskie półkolonie. W naszych półkoloniach mogą brać udział wszystkie dzieci, bez względu na przynależność klubową lub jej brak.

Opiekunami dzieci podczas półkolonii są wykwalifikowani trenerzy Zagłębia Sosnowiec. Wszystkie zajęcia sportowe odbywają się w niewielkich sześcioosobowych lub ośmioosobowych grupach. Grupy tworzone są w podziale na kategorie wiekowe oraz poziom piłkarskich umiejętności.

W tym roku półkolonie odbędą się w terminie 27 czerwca – 1 lipca.

Szczegółowe informacje i zapisy:

Łukasz Walczak 692 358 536

e-mail: lukasz.w

Zapraszamy!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin