Strona główna / Akademia Strony / TRENINGI PIŁKARSKIE ZARI

TRENINGI PIŁKARSKIE ZARI

PRAKTYKA I TEORIA

Zapraszamy do Zagłębiowskiej Akademii Rozwoju Indywidualnego wszystkich ambitnych i pracowitych piłkarzy. ZARI to projekt otwarty, w którym o swój rozwój dbają zawodnicy z całego województwa śląskiego, bez względu na przynależność klubową. Gwarantujemy najwyższą jakość zajęć, profesjonalizm i bardzo dobrą infrastrukturę sportową. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i bardzo dobrym połączeniom drogowym nasze centrum treningowe jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi miastami województwa śląskiego.

Treningi ZARI dla zawodników z pola prowadzone są przez trenerów – praktyków, byłych lub obecnie jeszcze grających piłkarzy. Sztab szkoleniowy ZARI odpowiedzialny za rozwój indywidualnych umiejętności futbolistów od seniorów do najmłodszych kategorii wiekowych tworzą: Michal Farkas (Słowacja), Jovan Ninković (Serbia), Adam Bała, Łukasz Matusiak, Adrian Kaczkowski, Adam Baran, Łukasz Nadolny, Łukasz Walczak i Dawid Rzepliński.

Trenerzy ZARI, którzy w latach swoich karier piłkarskich grali w najwyższych ligach Polski, Serbii i Słowacji, kształtują i doskonalą umiejętności naszych podopiecznych poprzez dzielenie się wiedzą teoretyczną i praktyczną.

OFERTA TRENINGÓW PIŁKARSKICH ZARI: 

(GRUPA MAX. 6 OSÓB)
Koszt pakietu miesięcznego 140zł/os (4 treningi x 35zł/os)
Szczegółowe informacje i zapisy:
Łukasz Girek tel. 535-060-553

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin