Strona główna / Akademia Strony / ZAGŁĘBIE GRASSROOTS

ZAGŁĘBIE GRASSROOTS

ZAGŁĘBIE GRASSROOTS, CZYLI W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Zagłębie Grassroots to projekt Akademii Zagłębia Sosnowiec, który w swej formule zrzesza dzieci z roczników 2010-2016.

W chwili obecnej podział na kategorie wiekowe wygląda następująco: roczniki 2011/11/12, rocznik 2013, rocznik 2014, rocznik 2015, rocznik 2016.

Projekt Zagłębie Grassroots to piłka nożna na etapie początkowym. Zagłębie Grassroots to czysta zabawa i radość płynąca z aktywności ruchowej. To doskonała forma rekreacji i rozrywki, ale też być może ten pierwszy krok do spełnienia piłkarskich marzeń.

Zagłębie Grassroots to futbol dla każdego, bez względu na narodowość, miejsce zamieszkania, płeć, rasę, kolor skóry, wiek, zamożność, umiejętności czy sprawność ruchową.

Zagłębie Grassroots to integracja społeczna, wspieranie zdrowego i aktywnego trybu życia, i co ważne, skuteczne wsparcie w przełamywaniu własnych barier i słabości.

Prezes Akademii Zagłębia Sosnowiec Łukasz Walczak: „Projekt Zagłębie Grassroots to dla nas istotny element w rozwoju całej Akademii. Chcemy stworzyć środowisko szkoleniowe dla wszystkich, niezależnie od prezentowanego poziomu i etapu edukacji piłkarskiej. Chcemy również w ten sposób unikać negatywnej selekcji i nie skreślać tych, którzy być może potrzebują więcej czasu na rozwój. Dzięki takim inicjatywom będziemy jeszcze lepiej i skuteczniej monitorowali obszar Zagłębia Dąbrowskiego. To również cenna aktywność prospołeczna. Jako Akademia Zagłębia Sosnowiec czujemy się w obowiązku promować aktywny i zdrowy tryb życia poprzez grę w piłkę nożną.”

Zagłębie Grassroots to projekt mobilny. Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach. Trenerzy Akademii Zagłębia Sosnowiec przyjadą do Was i poprowadzą specjalistyczne zajęcia z zakresu dziecięcej piłki nożnej.

Zapraszamy do współpracy wszystkie kluby z regionu Zagłębia Dąbrowskiego, które w swoich strukturach chciałyby utworzyć grupy dziecięce.

Zapraszamy do współpracy szkoły, ośrodki sportu i rekreacji oraz osoby prywatne

Zapraszamy na nasze treningi wszystkie dzieci, które uwielbiają sport i dobrą zabawę.

Satysfakcja gwarantowana!

Szczegółowe informacje oraz oferta współpracy:

Adrian Barański

e-mail: 

tel. 504 121 294

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin