Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Akademia ma się czym chwalić! 3 zawodników powołanych na Turniej Młodych Talentów

Akademia ma się czym chwalić! 3 zawodników powołanych na Turniej Młodych Talentów

14 października 2022

Aż 3 młodych zawodników Akademii Zagłębia Sosnowiec zostało powołanych do kadry województwa śląskiego rocznika 2011 (U12), która wystartuje w II Międzynarodowym Turnieju Młode Talenty Edycja 2022/2023 w Lublińcu. Brawo Akademia!

 

Na zdjęciu od lewej: Szymon Latos, Stanisław Wieczorek i Dominik Bebel.

Nominacje otrzymali: Dominik Bebel, Szymon Latos i Stanisław Wieczorek. To podopieczni trenera Łukasza Walczaka, notabene Prezesa Akademii Zagłębia, który może mieć powody do dumy… Znaleźli się oni w 18-osobowej kadrze województwa śląskiego i jest to z pewnością wyraz docenienia pracy szkoleniowej jaka jest prowadzona w Akademii Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura.

Nasi chłopcy będą mieli okazję wystąpić w II Międzynarodowym Turnieju Młode Talenty Edycja 2022/2023, który w dniach 23-24 października rozegrany zostanie w Lublińcu. W turnieju udział biorą następujące zespoły:

1. Moravskoslezsky Krajski Fotbalovy Svaz
2. Stredoslovensky Futbalovy Zvaz
3. Śląski ZPN
4. Małopolski ZPN

Zbiórka zawodników powołanych na turniej w Hotelu Oblacka Przystań (ulica Posmyk 5) w Lublińcu w dniu 23 października o godz. 10:15.

Chłopaki – powodzenia!

Nas zdjęciu powyżej: Szymon Latos

Na zdjęciu powyżej: Stanisław Wieczorek

Na zdjęciu powyżej: Dominik Bebel

Foto: Quiero/www.zaglebie.eu

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin