Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / CKS Czeladź – Zagłębie II Sosnowiec 1:5 (0:0). Intensywny sparing, wysoka wygrana…

CKS Czeladź – Zagłębie II Sosnowiec 1:5 (0:0). Intensywny sparing, wysoka wygrana…

2 lutego 2024

Piłkarze drugiej drużyny Zagłębia wygrali 5:1 (0:0) wyjazdowy mecz sparingowy z CKS Czeladź grającym na co dzień w klasie okręgowej. 3 bramki dla podopiecznych trenera Grzegorza Bąka strzelił Kacper Wołowiec, po jednym trafieniu dołożyli Kamil Bębenek i Karol Adamiec.

Na trybunach stadionu w Czeladzi zebrało się sporo osób, którzy mogli obejrzeć sparing stojący na dobrym poziomie. Gospodarze chcieli się postawić sosnowiczanom, grali bardzo ambitnie, ale atuty czysto piłkarskie były po stronie Dwójki.

W drugiej odsłonie nasz zespół już zdecydowanie dominował, strzelając dwie pierwsze bramki z rzutów karnych. Kolejną – po fatalnym błędzie czeladzkiego golkipera. Przewaga została udokumentowana pięcioma trafieniami, a przy większej precyzji tych bramek mogło być jeszcze więcej.

Trener Grzegorz Bąk: – To było 60 minut bardzo dobrej intensywnej gry. Fajnie, że mogliśmy zagrać w tygodniu ten sparing. W sobotę o godz. 9:00 zagramy kolejny mecz, tym razem rywalem będzie LKS Czaniec.

CKS Czeladź – Zagłębie II Sosnowiec 1:5 (0:0)

Bramki: Amadeusz Sosiński – Kacper Wołowiec x3 (w tym 2 z karnych), Kamil Bębenek, Karol Adamiec.

Zagłębie Sosnowiec II (1 połowa): Wałek – Szostek, Kłosek, Wybański, Dziedzic, Śliwiński, Adamiec, Ziemann, Ryndak, Paszczela, Bębenek.
Ponadto w drugiej połowie grali: Małkowski, Mielczarek, Smoleń, Adamiec, Zawojski, Wołowiec, Barć.