Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Czterech Zagłębiaków powołanych do kadry województwa śląskiego!

Czterech Zagłębiaków powołanych do kadry województwa śląskiego!

2 listopada 2022

Aż 4 młodych zawodników Akademii Zagłębia Sosnowiec zostało powołanych do kadry województwa śląskiego rocznika 2011 (U12) na konsultację szkoleniową w Chorzowie. Odbędzie się ona we wtorek 8 listopada na obiektach Stadionu Śląskiego.

 

Na zdjęciu od lewej: Szymon Latos, Stanisław Wieczorek i Dominik Bebel. Brakuje powołanego również Oliwiera Garncarza.

Nominacje do kadry województwa śląskiego otrzymali: Dominik Bebel, Szymon Latos, Stanisław Wieczorek i Oliwier Garncarz. To podopieczni trenera Łukasza Walczaka, który może mieć powody do dumy… Nie tak dawno Bebel, Latos i Wieczorek dostali powołani do kadry woj. śląskiego, która wzięła udział w II Międzynarodowym Turnieju Młode Talenty Edycja 2022/2023 rozegranym w Lublińcu. Teraz do tej trójki dołączył bramkarz Oliwier Garncarz, któremu także gratulujemy powołania.

Dodajmy, że w 30-osobowej kadrze województwa śląskiego tylko Rozwój Katowice ma większą liczbę powołanych zawodników (pięciu), natomiast Zagłębie i Raków Częstochowa mogą się pochwalić czterema nominacjami.

To wszystko świadczy o tym, że praca szkoleniowa w Akademii Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura ma wysoką jakość!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin