Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Daniel Nowak dołączył do Akademii Zagłębia!

Daniel Nowak dołączył do Akademii Zagłębia!

4 stycznia 2022

Sztab rocznika 2009 w Akademii Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura został poszerzony o nową osobę – do Miłosza Miśkiewicza dołączył Daniel Nowak.

 

Trener Daniel Nowak to licencjonowany Trener UEFA B. Podczas swojej dotychczasowej przygody trenerskiej pracował w takich klubach jak: KS Unia Dąbrowa Górnicza, KS Mydlice Dąbrowa Górnicza czy KS Gminy Psary. Będąc czynnym zawodnikiem swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w BKS Sarmacja Będzin oraz Zagłębiu Sosnowiec. Oprócz pracy trenerskiej pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu KS Mydlice Dąbrowa Górnicza. Daniel Nowak jest także studentem ostatniego roku studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalizacją Manager Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Dołączenie do sztabu szkoleniowego Akademii Zagłębia jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Cieszę się, że będę miał przyjemność pracy w największym klubie regionu, w którym sam przecież występowałem jako młody chłopiec. Mam nadzieję, że poprzez swój warsztat trenerski przyczynię się w jak największym stopniu do osiąganych przez moich podopiecznych sukcesów i spełnię pokładane we mnie nadzieje – powiedział Daniel Nowak.

Trenerze – powodzenia w Akademii Zagłębia Sosnowiec!

Foto: Quiero/www.zaglebie.eu

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin