Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Firma Aures sponsorem Zagłębia!

Firma Aures sponsorem Zagłębia!

23 marca 2022

Z przyjemnością informujemy, że firma Aures Sp. z o.o. z Sosnowca podpisała umowę z Zagłębiem, na mocy której została Oficjalnym Sponsorem Akademii Zagłębia Sosnowiec, obejmując Patronatem grupę kat. F2 (rocznik 2014), prowadzoną przez Trenerów Adriana Barańskiego i Damiana Frącza. Logo firmy znajdzie się na koszulkach meczowych tego zespołu.

 

Aures jest spółką działającą w obszarze „automotive”, zlokalizowaną w Sosnowcu przy ulicy Mikołajczyka 50. Prawie 20–letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło firmę na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Aures specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie części z tworzyw sztucznych metodą wtryskową oraz w metalizacji próżniowej komponentów używanych do wytwarzania oświetlenia samochodowego. Firma stale się rozwija i stawia nie tylko na ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry, ale także nieustanne inwestowanie w nowe technologie, dzięki którym produkty uzyskują jakość na światowym poziomie.

Aures zatrudnia ponad 200 pracowników. Zakład produkcyjny obejmuje obszar 24 000 m2, aż 7000 m2 zajmują hale produkcyjne i magazyny. Firma mieści się na terenie będącym własnością Spółki.

Podczas oficjalnej prezentacji Sponsora firmę Aures reprezentował pochodzący z Chorwacji Prezes Zarządu Kristijan Fiket oraz Wiceprezes Zarządu Tomasz Kajmowicz. Wizyta przedstawicieli spółki w siedzibie Klubu została wypełniona również spotkaniem z chorwackim trenerem bramkarzy Zagłębia Matko Perdijiciem oraz Vedranem Daliciem.

Dziękujemy za zaufanie!

Link do strony firmy AURES.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin