Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Freakowa ekipa Junior Football!

Freakowa ekipa Junior Football!

20 stycznia 2022

Przedstawiciele Oficjalnego Sponsora Akademii Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura – Freak Park pojawili się na treningu patronowanej przez siebie grupy – rocznika 2015, za szkolenie których odpowiedzialni są trenerzy Piotr Grabowski oraz Przemysław Pytel.

 

Państwo Sieradzcy, właściciele firmy Freak Park wręczyli ufundowane przez nich stroje meczowe w sposób, jak na sportowców przystało. Zawodnicy po wykonaniu slalomu i strzału na bramkę mogli odebrać swoją koszulkę, w której dumnie reprezentować będą barwy Zagłębia.

Przypominamy, że Freak Park to hybrydowy park rozrywki stworzony dla dzieci w różnym wieku. Zlokalizowany jest w nowoczesnej hali sportowej przy ulicy Cieszkowskiego 18 w Będzinie. Do dyspozycji oddana jest przestrzeń podzielona na tematyczne strefy m.in.: Małpi Gaj, strefa trampolin, ścianki wspinaczkowe oraz Freak’s CAFE, w której zorganizować można urodziny, imprezę integracyjną czy spotkanie rodzinne.

Zapraszamy do Freak Parku wraz ze swoimi pociechami!

Jeśli mają Państwo pomysł na nowe rozwiązania w zakresie współpracy z naszą Akademią bądź wsparciem poszczególnych grup Akademii, zapraszamy do kontaktu:
+48 519 360 338

Freak Park – Dumny Sponsor Akademii Zagłębia Sosnowiec!

Wejdź na Facebooka!

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin