Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Gramy razem z KKS Czarni Sosnowiec

Gramy razem z KKS Czarni Sosnowiec

10 stycznia 2021

Kolejowy Klub Sportowy Czarni Sosnowiec to w piłce nożnej kobiet najbardziej utytułowany klub w Polsce! 12-krotny mistrz Polski, 11-krotny zdobywca Pucharu Polski oraz 12-krotny mistrz Polski w futsalu. Czarni Sosnowiec to również jedyny klub w Zagłębiu Dąbrowskim, którego młodzież zagra na szczeblu centralnym. Dziewczyny z zespołu U15 wiosną przystąpią do rywalizacji w Centralnej Lidze Juniorek.
Z ogromną przyjemnością informujemy wszystkich sympatyków sosnowieckiego futbolu, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia dyrektor Akademii Zagłębia Sosnowiec Michal Farkas podpisał nową umowę o współpracy z Robertem Majewskim i Grzegorzem Majewskim -reprezentującymi KKS Czarni Sosnowiec.
Wszyscy bardzo liczymy na jak najlepsze efekty wspólnych działań. Wiedza i doświadczenie Czarnych z piłki kobiecej będą dla nas niezwykle przydatne, bowiem w tym roku powstanie dziewczęca drużyna Akademii Zagłębia Sosnowiec! My natomiast chcemy wspierać powrót klubu z al. Mireckiego do piłki seniorskiej w wydaniu męskim.
Razem możemy więcej!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin