Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Gramy razem z KS Gminy Psary!

Gramy razem z KS Gminy Psary!

23 marca 2021

Psary, Sarnów, Dąbie, Preczów, Gródków, Góra Siewierska, Goląsza, Brzękowice, Malinowice i Strzyżowice. Zagłębie Sosnowiec i KS Gminy Psary podpisały umowę o współpracy!

Z wielką radością i przyjemnością informujemy, że Zagłębie Sosnowiec oraz KS Gminy Psary postanowiły wspólnymi siłami rozpocząć szkolenie dzieci i młodzieży. Artur Czapla w imieniu Psar, a Michal Farkas w imieniu Zagłębia, podpisali umowę, na mocy której od dzisiaj startuje projekt Zagłębie Grassroots.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2008 – 2014 na trening, który odbędzie w niedzielę 11 kwietnia w Brzękowicach Dolnych 1. Zajęcia poprowadzą trenerzy Akademii Zagłębia Sosnowiec. Bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu 692 358 536 lub wysyłając zgłoszenie wraz z danymi (imię i nazwisko, rocznik oraz numer telefonu) na adres e-mail: ">

W ramach podpisanej umowy Akademia Zagłębia Sosnowiec oraz KS Gminy Psary będą prowadziły zajęcia szkoleniowe dla najmłodszych, organizowały mecze, turnieje oraz obozy sportowe w Polsce i poza granicami naszego kraju.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin