Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / I bitwa bramkarska

I bitwa bramkarska

27 maja 2021

Emocje były nie mniejsze niż podczas wczorajszego finału Ligi Europy!

23 maja 2021 roku na boiskach Akademii Zagłębia Sosnowiec odbyła się I Bitwa Bramkarska.

  To kolejny projekt, z którego inicjatywą wystąpił Sławomir Rydel – koordynator szkolenia bramkarzy w naszej Akademii oraz trener Zagłębiowskiej Akademii Rozwoju Indywidualnego. We wszystkim fachowo pomagał Krzysztof Lubiatowski – mistrz Polski w piłce kobiecej z Czarnymi Sosnowiec, odpowiedzialny również za szkolenie bramkarzy w Akademii Zagłębia Sosnowiec i ZARI.

Do turnieju zgłosili się bramkarze i bramkarki z Katowic, Krakowa, Chorzowa, Bielska Białej, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Będzina, Zawiercia, Świętochłowic, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi i oczywiście z Sosnowca.

W tym niezwykle widowiskowym i emocjonującym turnieju, w którym bramkarze i bramkarki na specjalnie przygotowanych boiskach rywalizowali między sobą w pojedynkach 1 na 1, wzięli udział sportowcy od rocznika 2008 do rocznika 2012.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom Bitwy za przyjazd do Sosnowca i już zapowiadamy organizację kolejnej edycji tego pasjonującego wydarzenia. Chcielibyśmy jak najczęściej gościć u siebie tak fantastycznych młodych ludzi.

A oto zwycięzcy I Bitwy Bramkarskiej:

grupa starsza Karol Radomski (rocznik 2009) – Sosnowiec

grupa młodsza Jan Gryźlak (rocznik 2011) – Kraków

Za swoją znakomitą postawę w Bitwie zostały również wyróżnione dwie bramkarki – Edytę Szeląg (rocznik 2011) z Zabrza i Milenę Jeziorek (rocznik 2010) z Katowic

Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich !!!

Więcej zdjęć zobaczysz na naszym facebooku, klikając TUTAJ

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin