Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Jak sobota to tylko Ludowy! „Dwójka” chce wygrać z Myszkowem

Jak sobota to tylko Ludowy! „Dwójka” chce wygrać z Myszkowem

17 marca 2023

Co prawda nowym domem Zagłębia jest ArcelorMittal Park, ale drugi zespół swoje mecze bardzo często będzie rozgrywał na Stadionie Ludowym. W sobotę w ramach rozgrywek grupy 1 IV ligi śląskiej młodzi sosnowiczanie podejmą na nim MKS Myszków.

 

W ubiegły weekend „Dwójka” nie mogła rozegrać wyjazdowego spotkania z Szombierkami z powodu złego stanu boiska w Bytomiu. Właściwa inauguracja nastąpi w sobotę, a na Ludowym gościć będziemy MKS Myszków, który w pierwszym meczu piłkarskiej wiosny rozbił Dramę Zbrosławice aż 6:3. Dwa gole dla myszkowian strzelił były napastnik „Dwójki” Roman Terbalyan. Do siatki trafił ponadto były reprezentant Polski Mateusz Zachara. To spotkanie obserwował uważnie przedstawiciel naszego klubu, więc o jakość naszego banku informacji możemy być spokojni. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie tych drużyn w Myszkowie zakończyło się remisem 2:2.

Sosnowiczanie zagrają bez Sebastiana Kopcia, Damiana Pawłowskiego i Damiana Hałatka, którzy są po kontuzjach lub w trakcie rekonwalescencji. Trener Grzegorz Bąk dysponuje jednak wieloma młodymi zdolnymi graczami, którzy docierali się w trakcie zimowych sparingów.

Sobotnie spotkanie, które rozpocznie się o godz. 11:00 jest biletowane. Wejściówki w cenie 10 PLN będzie można kupować w piątek od godziny 16:00 do 20:00 w Zagłębie Caffe (budynek znajdujący się przy boisku ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej), jak również w sobotę przed meczem (od godziny 10:00).

Dodatkowo bilety będzie można nabyć przed meczem w klubowej kawiarni „3Kolory”. Wchodząc do kawiarni przez budynek klubowy można będzie kupić bilet, jak również „meczową kiełbaskę” w cenie 15 PLN. Prosto z „3Kolorów” będzie można przejść na trybunę krytą Stadionu Ludowego, na której zasiądą kibice.

Zapraszamy serdecznie kibiców na Stadion Ludowy!

Link do transmisji TV na youtube: https://bit.ly/3llWaFb

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin