Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Łukasz Gajda z Piotrem Strzałkowskim poprowadzą Zagłębie II w Wojkowicach

Łukasz Gajda z Piotrem Strzałkowskim poprowadzą Zagłębie II w Wojkowicach

10 września 2021

W sobotę o godz. 17:00 nasz drugi zespół zmierzy się w Wojkowicach z miejscowym Górnikiem w ramach rozgrywek Zina Klasa okręgowa, grupa: śląska IV (Katowice-Sosnowiec).

To będzie debiut duetu trenerskiego: Łukasz Gajda – Piotr Strzałkowski, który będzie teraz prowadził drużynę. Przypominamy, że jej dotychczasowy trener Grzegorz Bąk, wspólnie z Łukaszem Matusiakiem zostali szkoleniowcami pierwszego zespołu Zagłębia, którego nie szkoli już Kazimierz Moskal.

Gajda i Strzałkowski to zdolni szkoleniowcy, którzy byli asystentami Grzegorza Bąka. Teraz zostali rzuceni na głęboką wodę, ale znając ich zapał do pracy i świeże pomysły można być przekonanym, że dadzą sobie radę.

W Wojkowicach szkoleniowcy Zagłębia II nie będą mieli do dyspozycji Dawida Ryndaka, który miał złamany nos w trakcie meczu w Grodźcu, ale także obrońcy Kacpra Smolenia i napastnika Romana Terbalyana. Obaj zostali włączeni do kadry pierwszej drużyny przygotowującej się do spotkania niedzielnego z Puszczą Niepołomice. Ponadto zostali zgłoszeni w PZPN do rozgrywek Fortuna 1 Ligi. To dla nich ogromne wyróżnienie świadczące o tym, że praca szkoleniowa z młodymi piłkarzami drugiej drużyny stoi na wysokim poziomie…

Kadra Zagłębia II na mecz z Górnikiem Wojkowice:

Bramkarze: Dubielak, Frankowski.
Zawodnicy z pola: Kozłowski, Uthke-Nowak, Staniak, Kopeć, Chechelski, Płuciennik, Kłosek, Mociak, Barć, Chęciński, Hałatek, Kaczmarek, Troć, Popczyk, Majchrzak, Kornaś.

Chłopaki – powodzenia w Wojkowicach!

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin