Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Nabór do klasy sportowej – rocznik 2014!

Nabór do klasy sportowej – rocznik 2014!

17 marca 2021

Dzisiaj możliwość wysłania swojego siedmioletniego dziecka do klasy sportowej to jak wyciągnięcie zwycięskiego losu na loterii!
Podwórka pełne dzieciaków znane są już tylko z opowieści, wychowanie fizyczne w większości szkół podstawowych nie istnieje, nowoczesne technologie opanowały nasze życie, a pandemia sieje spustoszenie.

Sprawność fizyczna jest elementem niezbędnym do prawidłowego rozwoju. Wyrobienie właściwych nawyków już od najmłodszych lat procentować będzie teraz i w przyszłości, zapobiegając wadom postawy, otyłości i wielu poważnym schorzeniom. A jeśli jeszcze Wasze dzieci grają w piłkę nożną, to ten fundament, o który zadbają w SP 48 trenerzy Zagłębia Sosnowiec – specjalizujący się w pracy z najmłodszymi, sprawi, że na boisku z każdym kolejnym miesiącem będą prezentowały się coraz lepiej.

Szanowni Państwo,

od września, w Szkole Podstawowej nr 48 Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, rozpocznie funkcjonowanie klasa pierwsza, do której będą uczęszczały dzieci z rocznika 2014.

Klikając w napis (SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA NASZYM FACEBOOKU)

Będzie to klasa dla dzieci z całego Zagłębia Dąbrowskiego, bez względu na przynależność klubową lub jej brak.

Oczywiście po zajęciach szkolnych każde dziecko będzie mogło grać i trenować w swoim klubie macierzystym. Dopiero na etapie szóstej klasy najlepsi trafią do Zagłębia Sosnowiec, ale każdy chłopiec otrzyma gwarancję nauki w klasie sportowej pod patronatem naszego klubu do samego końca szkoły podstawowej.

Co oferujemy wspólnie z SP nr 48?

Język angielski z anglistą, informatykę z informatykiem, wychowanie fizyczne z nauczycielem wychowania fizycznego, edukację wczesnoszkolną z wychowawczynią, a treningi piłkarskie z trenerem Zagłębia Sosnowiec!

16 godzin sportu tygodniowo!

Doskonała i komfortowa lokalizacja, dwie świetlice do 6.30 do 16.00, specjalnie wydzielona część szkoły, obiady, kryta pływalnia, hala sportowa, boiska z nawierzchnią sztuczną i naturalną, boisko do beach-soccera, park, plaża miejska i ścieżki rowerowe.

To wszystko czeka na dzieci z rocznika 2014, które od września rozpoczną naukę w klasie sportowej o profilu piłka nożna w Szkole Podstawowej nr 48 Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu.

Rekrutacja trwa do 19 marca!

https://sp-sosnowiec.nabory.pl/

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerem 505 493 403 (trener Łukasz Nadolny)

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zagłębie Sosnowiec.

Od nowego sezonu – nowa piłka firmy Select

Nabór do klasy sportowej – rocznik 2014!

Grała Akademia!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin