Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Per Aspera Ad Astra

Per Aspera Ad Astra

22 marca 2021

Warto pomagać!

Stworzony rok temu przez Akademię Zagłębia Sosnowiec program PER ASPERA AD ASTRA, czyli przez trudy do gwiazd, to szansa dla bardzo młodych ludzi, którzy kochają futbol, są pracowici i utalentowani, ale los sprawił, że ich rodziców nie stać na opłacenie składek za treningi w klubie piłkarskim, udział w wakacyjnym obozie czy zakup sprzętu sportowego.

Na szczęście ludzie, którym w życiu się powiodło, wspólnie z Akademią Zagłębia Sosnowiec, postanowili pomóc potrzebującym takiego wsparcia dzieciom. Kto wie, może właśnie w ten sposób i wspólnymi siłami odkryjemy dla świata dobrego człowieka, który kiedyś odwzajemni się tym samym innym potrzebującym.

W chwili obecnej z różnych dobrodziejstw programu korzysta dziesięciu fantastycznych młodzieńców z regionu Zagłębia Dąbrowskiego, których personalia znamy tylko my oraz ich patroni. Jednak za kilka lat, gdy być może zobaczymy tych chłopców na największych stadionach w Polsce i Europie, przedstawią się sami.

Informujemy też z ogromną radością i przyjemnością, że wczoraj pewien człowiek dobrej woli, który poprosił nas o anonimowość, postanowił czterem chłopakom z Akademii Zagłębia Sosnowiec zafundować wakacyjny obóz ZARI Summer Session.

To jednak nie wszystko! Dosłownie przed chwilą otrzymaliśmy wiadomość, że znalazł się kolejny człowiek o wielkim sercu, który jednemu z naszych piłkarzy sfinansuje w całości letni obóz Akademii Zagłębia Sosnowiec w Wodzisławiu.

Życie jest piękne, uwielbiamy takie wiadomości! Bardzo dziękujemy w imieniu pięciu szczęśliwców.

Szanowni Państwo, jeśli również chcielibyście wspierać talent konkretnego dziecka i pomóc w realizacji jego życiowych marzeń, to zapraszamy do udziału w naszym programie.

Naprawdę warto pomagać!

Szczegółowe informacje:

Łukasz Girek- wiceprezes Akademii Zagłębia Sosnowiec

tel. 535-060-553 e-mail:

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin