Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Podsumowanie rocznika 2011. Ambitne cele zostały zrealizowane!

Podsumowanie rocznika 2011. Ambitne cele zostały zrealizowane!

13 grudnia 2022

Rozpoczynamy podsumowanie piłkarskiej jesieni w Akademii im. Włodzimierza Mazura. Na pierwszy ogień idzie najmłodszy rocznik występujący w regularnych rozgrywkach, czyli 2011.

 

Trener Łukasz Walczak: – Za nami bardzo wymagająca jesień, podczas której mieliśmy możliwość rywalizacji na poziomie III Ligi Wojewódzkiej w dwóch rocznikach – 2010 oraz 2011. Przed rozpoczęciem rozgrywek postawiliśmy sobie dwa ambitne cele zespołowe – to jest awans do I LW D2 oraz awans do II LW D1. Finalnie obydwa cele udało nam się zrealizować, za co należy się olbrzymi szacunek całej ekipie rocznika 2011. 
Sezon rozpoczęliśmy bardzo wcześnie, bo już w połowie lipca. Tygodniowy obóz w Mrągowie pozwolił nam optymalnie popracować nad przygotowaniem do gry w strukturze piłki 9-cio osobowej, a rywalizacja na dwóch frontach ligowych, uzupełniona o gry kontrolne i turnieje, sprawiła że zawodnicy mieli znakomite środowisko do rozwoju. 
4 zawodników podczas rundy jesiennej z naszej kadry zostało dostrzeżonych przez trenerów Śląskiego ZPN-u i otrzymało powołania do kadry Śląska. 
Przed nami zasłużony odpoczynek podczas Świąt, natomiast wracamy do zajęć już w pierwszym tygodniu stycznia, wszak przed nami bardzo ciekawa wiosna, nowe wyzwania i cele do realizacji.
Dziękuję za wzorową współpracę podczas minionej rundy trenerowi Rafałowi Czyrwikowi, Mateuszowi Wybańskiemu oraz Pani Psycholog, którzy uczestniczyli czynnie w procesie treningowym naszego zespołu. 

Tabele:

III LW D1

III LW D2

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin