Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Podsumowanie trampkarzy E1. Drużyna czyniła regularne postępy

Podsumowanie trampkarzy E1. Drużyna czyniła regularne postępy

31 stycznia 2024

Podsumowujemy jesienne występy zespołów naszej Akademii. Jedne z nich walczyły o ligowe punkty, inne jak trampkarze C1 grały na „nieligowych zasadach”. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy drużynę U11.

 

Trener Sebastian Gzyl:Sezon rozpoczęliśmy w wielkim stylu wygrywając we wrześniu Międzynarodowy Turniej w Międzyzdrojach. Na co dzień grupa występuje w Wojewódzkiej Lidze Orlików i po rozgrywkach jesiennych zajmuje pierwsze miejsce. Turniejowo zagraliśmy także w mocno obsadzonych zawodach „Dla Niepodległej” w Krakowie organizowanym przez Akademię 21 oraz Wisłę Kraków. W trakcie rundy jesiennej zespół uczestniczył  także w rozgrywkach Śląskiej Ligi Młodych Talentów, w której rywalizowaliśmy z najlepszymi klubami województwa śląskiego.  Na koniec rundy grupa 2013 zmierzyła się w grze kontrolnej ze Stalą Rzeszów.

Trener Krzysztof Nocoń:Drużyna w ostatnim półroczu dobrze radziła sobie w rozgrywkach ligowych, czyniąc z meczu na mecz regularny postęp. Po zakończeniu rozgrywek nadszedł czas meczów sparingowych, w których drużyna mierzyła się z zespołami prezentującymi wysoki poziom. Z wymagającymi przeciwnikami potrafiliśmy grać momentami bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że praca, którą drużyna wykonuje na treningach przełoży się na to, że lepszych momentów będzie jeszcze więcej. Najbliższe plany to głównie gry kontrolne, m.in. ze Stadionem Śląskim, Orbitą Bukowno czy Krakusem Nowa Huta.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin