Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Trampkarze Adriana Kaczkowskiego wygrali mecz na szczycie!

Trampkarze Adriana Kaczkowskiego wygrali mecz na szczycie!

29 kwietnia 2024

Drużyna trampkarzy C1 prowadzona przez Adriana Kaczkowskiego i Mateusza Mielczarka wygrała mecz na szczycie, pokonując chorzowski Ruch 2:1. Nasi chłopcy mają już 5 „oczek” przewagi nad „Niebieskimi” i dużą szansę na zdobycia mistrzostwa I ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz. Brawo sztab, brawo chłopaki!

IV LIGA ŚLĄSKA – GRUPA I
Zagłębie II Sosnowiec – Drama Zbrosławice 0:2 (0:0)
0:1 Rafał Kuliński, 49 minuta (rzut karny)
0:2 Rafał Kuliński, 57 minuta (rzut karny)
Zagłębie II: Kabała – Płuciennik, Szlachta, Małkowski – Smoleń (57’ Wojdas), Celej (60’ Zawojski), Barć, Uchnast, Dziedzic (78’ Mielczarek) – Zielonka (78’ Wołowiec), Paszczela.
Drama: Mitas – Fic, Boryczka, Dyląg, Pietryga – Ptak (46′ Hermasz), Kuliński, Ochwat (89’ Cwajna), Liszka – Kotalczyk, Siwek (69’ Jonik).
Sędziowali: Jakub Borkowski oraz Jacek Bielecki i Rafał Kalinowski (wszyscy Podokręg Tychy). Żółte kartki: Małkowski, Szlachta, Uchnast, Zielonka – Dyląg, Kotalczyk. Pietryga, Jonik. Czerwone kartki: Kamil Szlachta (90 minuta – druga żółta), Filip Kotalczyk (43 minuta – druga żółta kartka). Widzów: 100
Trener Grzegorz Bąk: – Tak naprawdę to pierwsza połowa to było to, co sobie zakładaliśmy przed meczem. Chcieliśmy ograniczyć grę rywala i to nam się udawało. Były sytuacje, by skontrować rywala i wyjść na prowadzenie. Czerwona kartka dla Dramy to była konsekwencja naszej gry. Druga połowa to dwa dziwne rzuty karne i dwie bramki. Drama nie oddając z gry celnego strzału wygrywa mecz 2:0.

I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR STARSZY (ROCZNIK 2005-2006)
Zagłębie Sosnowiec – Drzewiarz Jasienica 6:1 (4:0)
Bramki: Blecharczyk 2x, Trębacz, Żądło, Machnik, Lech
Skład: Zając – Grzyb, Poradowski, Ściera – Trębacz, Figura, Adamiec, Machnik, Źądło – Blecharczyk, Dąbek. Rezerwa: Kabała, Lech, Moroń, Najduch, Sraga, Stawowy, Surlej, Szeczyk.
Trener Łukasz Matusiak: – Wiedzieliśmy, że liczy się tylko dobra gra i zwycięstwo i plan został wykonany.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17 (ROCZNIK 2007)
Zagłębie Sosnowiec – GES Poznań 3:5 (1:1)
0:1 Stanisław Kaptur 7’, 1:1 Dawid Gabor 39’, 1:2 Jakub Stranz 52’, 1:3 Stanisław Kaptur 55’2:3 Kacper Grzesikowski 67’, 3:3 Wojciech Górkiewicz 84’ (rzut karny), 3:4 Lech Jankowski 86’, 3:5  Piotr von Oppeln Bronikowski 89’
Zagłębie: Walczak – Mędrala, Tobiczyk, Gabor, Świętojański (58’ Rogacz), Musiał (55’ Marcinkowski, Blecharczyk (67’ Witański), Górkiewicz, Żakowski (58’ Grzesikowski), Gaszewski, Mądry (K) (55’ Miśkiewicz).
GES: Kazimor – Podskarbi, Chałupniczak (90+1’ Konieczny), Wilk, Dominiak, Kuchciński, Stranz, Torba (65’ Kostańczak), von Oppeln Bronikowski (90’ Maryntsivskyi), Strawa (75’ Jankowski), Kaptur (K).
Żółta kartka: Kuchciński (GES)

I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY (ROCZNIK 2008)
Ruch Chorzów – Zagłębie II Sosnowiec 1:1 (0:0)
Bramka: Kapera
Skład: Piekarski – Kurek, Krawiec (C), Nowak, Micyk, Świerad – Mironowicz, Radomski – Kapera, Jabłoński, Steczek.
Rezerwowi:  Nocoń, Augustyn, Bartosik, Zajdler, Jurkiewicz
Trener: Adrian Kaczkowski: – Zagraliśmy z dużym zaangażowaniem i poświeceniem, a przy tym pokazaliśmy atrakcyjny, odważny futbol. Mecze z Ruchem mają zawsze swoją specyfikę i są bardzo wymagające dlatego tym bardziej należą się słowa uznania za postawę dla naszej młodej drużyny, która pokazała się z dobrej strony.

I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ (ROCZNIK 2009)
Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów 2:1 (0:0)
Bramki: Machowicz, Bokisz
Skład: Szymecki – Babuch, Palenik, Strzelecki(C), Pietrowski – Długokęcki, Nowak, Stuglik – Machowicz, Pyryt, Bokisz
Rezerwowi: Kozak, Wrzalik, Ligęza, Matysik, Pierścionek, Wawrowski
Trener: Adrian Kaczkowski: – Gratulację dla zespołu za odpowiednie nastawienia, grę oraz końcowy rezultat. Widać jak z tygodnia na tydzień rozwijamy się jako drużyna i to jest dla mnie najważniejsze. Przed zawodnikami krótki, zasłużony odpoczynek, po którym mam nadzieje z podobną motywacją i pokorą podejdziemy do rundy rewanżowej.

I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ (ROCZNIK 2010)
Zagłębie Sosnowiec – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (2:1)
0:1 ?, 14 minuta
1:1 Węglarczyk, 17 minuta
2:1 Herman, 21 minuta
Skład: Dudka – Tomczyk, Węglarczyk, Zubek, Krawiec – Ziółkowski, Klima, Matysek – Herman, Sroka, Miśkiewicz.
W składzie również: Nowak, Latos, Strzecha
Trener Jakub Wiśniewski: – Po kilku kolejnych meczach bez zwycięstwa przełamaliśmy się osiągając korzystny rezultat dzięki któremu pewność siebie zespołu na pewno będzie większa. Widoczne są deficyty w grze nad którymi w najbliższym czasie będziemy pracować ale widać u nas również coraz lepsze reakcje na wydarzenia boiskowe co cieszy.

I LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK (ROCZNIK 2011)
Raków Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec 2:5 (0:2)
Bramki: Ksawier Jaros x 2, Igor Kuglin, Marcel Moras, Karol Szczepek
Skład: Garncarz Oliwier, Moras Marcel, Plebanek Adam, Szczepek Karol, Bajer Kamil, Wieczorek Stanisław, Kuglin Igor, Jaros Ksawier, Nowak Kacper, Uwijała Michał, Dominik Sochański, Jarecki Igor, Kacper Hanytkiewicz, Krystian Matusik
Trener: Mirosław Kudlak: – Po dwóch porażkach z rzędu przystępowaliśmy do tego spotkania bardzo skoncentrowani, zaangażowani i z wiarą w końcowy sukces. Od początku spotkania zdominowaliśmy przeciwnika, założenia przedmeczowe które sobie założyliśmy zostały zrealizowane w 100%. Pod względem organizacyjnym nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Niestety w końcówce drugiej połowy przeciwnikowi udaje się strzelić dwie bramki, jednak wynika to z faktu, iż czwórka zawodników grała z kontuzjami bądź zmagała się z różnymi schorzeniami (tym bardziej cieszy, że zawodnicy pokazali charakter).

I LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK (ROCZNIK 2012)
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:1 )
Bramki: Santiago Stępień, Franciszek Sawczyn
Skład: Machnik – Głowacki, Belica, Cieśla Olivier, Cieśla Alan, Leśniak, Stępień, Jabczyński, Sawczyn, Mazur, Wojciechowski, Piotrowicz, Drożniak, Utratny, Kozik, Borowik.
Trener Rafał Czyrwik: – Do spotkanie przystąpiliśmy w pełni skoncentrowani i nastawieni na ciężką pracę przez całe 80 minut. Chcieliśmy przerwać złą passę i odnieść zwycięstwo. Mecz od samego początku mieliśmy pod kontrolą nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele w ofensywie, a my staraliśmy się wypełnić wszystkie założenia meczowe, a przede wszystkim nie popełniać prostych błędów indywidualnych. Jedna z akcji gości całkowicie niegroźna i podanie w pole karne, kiks jednego z naszych obrońców i strzelamy sobie bramkę samobójczą. Jednak nie poddajemy się i dalej robimy swoje. Nasz cel udaje się osiągnąć po kapitalnym rzucie wolnym i na przerwę schodzimy z remisem. Druga połowa to już bardziej wyrównana gra z obu stron i groźne akcje zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Po jednej z akcji zdobywamy bramkę na 2:1 i już nie pozwalamy przeciwnikowi na bramkę. Wygrywamy bardzo ważny mecz i za to wielkie brawa dla drużyny.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin