Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Trener Bąk na stażu w jedynce

Trener Bąk na stażu w jedynce

14 kwietnia 2021

Debiuty wychowanków w rozgrywkach Fortuna I Ligi, imponująca liczba młodzieżowców w kadrze pierwszego zespołu, wizyty Kazimierza Moskala oraz jego asystentów na meczach i treningach naszej młodzieży, a do tego aktywne dzielenie się wiedzą z trenerami Akademii. My jesteśmy zachwyceni!

Kilka tygodni temu, dzięki uprzejmości trenera Pawła Primela, w zajęciach pierwszego zespołu wziął udział Krzysztof Lubiatowski – szkoleniowiec bramkarzy w Akademii Zagłębia Sosnowiec. Przed meczem z Widzewem Łódź z zaproszenia Kazimierza Moskala skorzystał natomiast Grzegorz Bąk – trener drugiej drużyny Zagłębia.

Grzegorz Bąk: „Przez kilka dni aktywnie uczestniczyłem w treningach pierwszego zespołu. Spostrzeżenia, które zdobyłem podczas tych zajęć są bardzo cenne dla mnie, jak również dla trenerów i zawodników Akademii.  Mikrocykl, w którym brałem udział udał się wyśmienicie. Pierwszy zespół po bardzo dobrej grze pewnie pokonał trzy do zera Widzew Łódź, a kolejny zawodnik Akademii – Mateusz Popczyk zanotował debiut w pierwszej lidze.”

W imieniu naszych szkoleniowców oraz całej Akademii bardzo dziękujemy trenerom pierwszego zespołu Zagłębia Sosnowiec za tak fantastyczne wsparcie, i wprost nie możemy doczekać się wznowienia rundy wiosennej w rozgrywkach dziecięcych i młodzieżowych, żeby skorzystać z tych wszystkich niezwykle cennych wskazówek i informacji.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin