Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / U17: Chłopaki, jesteście teraz wzorem!

U17: Chłopaki, jesteście teraz wzorem!

27 czerwca 2021

Rewanżowe spotkanie z Miedzią Legnica było świętem dla całego Klubu i znakomitym uwieńczeniem bardzo udanej rundy wiosennej drużyny Zagłębia Sosnowiec U17.

Chłopcy nie awansowali ostatecznie do Centralnej Ligi Juniorów, ale do ostatnich sekund sezonu 2020/2021 z niezwykłą determinacją i poświęceniem walczyli o realizację ambitnego celu nakreślonego przez prezesa Marcina Jaroszewskiego, dyrektora Michala Farkasa, koordynatora pierwszego bloku Grzegorza Bąka i swojego trenera Jovana Ninkovicia. Przez dwadzieścia lat, w jakiejkolwiek kategorii wiekowej, nikt przy Kresowej nie zdobył tytułu mistrzowskiego na najwyższym szczeblu wojewódzkim. Nikt też nigdy w dotychczasowej historii Akademii Zagłębia Sosnowiec nie walczył o promocję na szczebel centralny. Oni to zrobili! Za to należą się wszystkim piłkarzom z rocznika 2004 i 2005, którzy uczestniczyli w wiosennej kampanii, wielkie brawa i gratulacje!

W imieniu Jovana Ninkovicia, jego podopiecznych i swoim dziękujemy też wszystkim, którzy tak cudownie wspierali chłopaków na trybunach. Musimy zrobić wszystko, żeby grać takie mecze i przeżywać tak emocjonujące chwile jak najczęściej

Dziękujemy serdecznie rodzicom naszych piłkarzy z zespołu U17 za fantastyczne wsparcie przez cały sezon i to piękne oraz bardzo smaczne zakończenie sezonu po meczu z Miedzią.

Jovan, Adrian, chłopaki z U17, jesteście teraz punktem odniesienia i wzorem do naśladowania dla całej Akademii Zagłębia Sosnowiec!

Powodzenia w nowym sezonie!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin