Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Warsztaty bramkarskie w Sosnowcu

Warsztaty bramkarskie w Sosnowcu

27 grudnia 2020

W dniach 14 i 17 grudnia w naszym centrum treningowym przy ul. Kresowej odbyły się warsztaty bramkarskie, w których wzięli udział bramkarze klubów partnerskich.

Młodzi zawodnicy z Będzina, Łaz, Sosnowca, Zawiercia i Tarnowa, od rocznika 2003 do rocznika 2008 zgrupowali się na zajęciach w Sosnowcu. Warsztaty poprowadził trener Sławomir Rydel – koordynator szkolenia bramkarzy w Akademii Zagłębia Sosnowiec. (Więcej o trenerze – koordynatorze, przeczytasz klikając TUTAJ)

Warsztaty rozpoczęły się od analizy wideo zachowań bramkarzy w futbolu seniorskim. Następnie, po teoretycznym wprowadzeniu,  wszyscy uczestnicy udali się na boisko, gdzie odbyły się zajęcia praktyczne. Trener Sławomir Rydel przeprowadził jednostki treningowe, w trakcie których uczestnicy warsztatów doskonalili technikę poruszania się i ustawienia w bramce oraz chwyty piłki.  Trener Rydel zwracał też uwagę na sprawność ogólną, stanowiącą absolutny fundament w każdej dyscyplinie sportu.

Warsztaty były bezpłatne i ze względu na duże zainteresowanie odbyły się w dwóch terminach i w podziale na kategorie wiekowe.

Oczywiście w Nowym Roku planujemy kolejne spotkania!

Jeżeli chcielibyście zdobyć nowe bramkarskie doświadczenie i wziąć udział w kolejnej edycji naszych bezpłatnych warsztatów, to zapisujcie się już teraz!

Szczegółowe informacje:

Trener Sławomir Rydel

e-mail: 

tel: 604-944-119

Zapraszamy!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin