Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Zagłębie II: Druga drużyna Zagłębia na szóstkę!

Zagłębie II: Druga drużyna Zagłębia na szóstkę!

21 sierpnia 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec ma za sobą kolejny mecz w rozgrywkach ligi okręgowej. Podopieczni Grzegorza Bąka wygrali aż 6:0 z Ostoją Żelisławice, a na listę strzelców wpisała się połowa drużyny! Bramki bowiem strzelali Mateusz Popczyk, Roman Terbalyan, Damian Hałatek, Jakub Kaczmarek, Mikołaj Majchrzak oraz Mateusz Kozłowski.

Przede wszystkim dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Dużo bramek, a mogło być dużo więcej i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Wyciągnęliśmy wnioski po ostatnim remisie, zwiększyliśmy liczbę zawodników ofensywnych aby tych sytuacji stwarzać jeszcze więcej. Przyniosło to zamierzony rezultat i to jest najważniejsze. Teraz cięzki okres bo gramy środa, sobota przez najbliższe dwa tygodnie więc przed nami dużo grania. W przerwie dokonaliśmy szybkich trzech zmian, później kolejne zmiany więc zawodnicy będą wypoczęci do środy. Gramy u siebie i będziemy szukać trzech punktów. Po to gramy. Gratulacje dla zespołu i oby tak dalej – komentuje po meczu trener Grzegorz Bąk.

LKS Ostoja Żelisławice – Zagłębie II Sosnowiec 0:6 (0:2)
Bramki: Popczyk 7′, Terbalyan 19′, Hałatek 49′, Kaczmarek 59′, Majchrzak 62′, Kozłowski 82′.
Zagłębie II Sosnowiec: Dubielak (74′ Kędziora), Smoleń, Kopeć, Staniak, Mociak (46′ Kozłowski), Ryndak (59′ Uthke-Nowak), Hałatek, Barć (46′ Chęciński), Popczyk (46′ Kłosek), Terbalyan (59′ Majchrzak), Kaczmarek (59′ Chechelski).
LKS Ostoja Żelisławice: Syrek, Wieczorek, Szczygieł, Bańka, Stefański, Cieślik, Kachniarz, Majchrowski, Leszczyński, Sławiec, Kopecki.
Rezerwowi: Surowiec, Sierka, Syrek.