Strona główna / Akademia Aktualności / Aktualności / Zagłębie II: W sobotę gramy z Ostoją Żelisławice

Zagłębie II: W sobotę gramy z Ostoją Żelisławice

20 sierpnia 2021

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec już w sobotę rozegra kolejne ligowe starcie w rozgrywkach klasy okręgowej. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Bąka będzie Ostoja Żelisławice. Mecz rozegrany zostanie w Żelisławicach o godzinie 11:00.

Poprzednie spotkanie obu drużyn miało miejsce 10 października zeszłego roku i zakończyło się zwycięstwem sosnowiczan 3:2, a bramki dla Zagłębia zdobywali: dwukrotnie Mateusz Popczyk oraz Mikołaj Majchrzak.

W pierwszej kolejce druga drużyna Zagłębia bezbramkowo zremisowała z Cyklonem Rogoźnik, natomiast nasz sobotni przeciwnik, Ostoja uległa aż 0:7 Sparcie Katowice.

Dodajmy, że paru zawodników Zagłębia znalazło sobie nowe drużyny. 19-letni Patryk Wiszniowski przeniósł się do czwartoligowej Jedności 32 Przyszowice. Jakub Kulig został wypożyczony do czwartoligowej Warty Zawiercie, natomiast Marcin Pisarek, który w poprzednim sezonie zaliczył pięć występów w rozgrywkach Fortuna I Liga znalazł się w kadrze trzecioligowej drużyny Gwarek Tarnowskie Góry.

Życzymy chłopakom powodzenia i trzymamy kciuki za ich występy w nowych drużynach!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin