DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-05-26 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zapraszamy na mecz z Górnikiem Polkowice. Trwa sprzedaż biletów

Zapraszamy na mecz z Górnikiem Polkowice. Trwa sprzedaż biletów

15 listopada 2021

Zachęcamy do kupna biletów na ligowy mecz z Górnikiem Polkowice, który odbędzie się na Stadionie Ludowym w piątek 3 grudnia o godz. 18:00. To ostatnie spotkanie ligowe Zagłębia w 2021 roku. Oby zwycięskie!

 

Aktualna jest nasza akcja promocyjna – każdy kibic będzie mógł wejść na trybunę odkrytą za 5 złotych. Z kolei wejściówki na trybunę krytą kosztować będą: 15 PLN (normalny bilet) i 10 PLN (ulgowy).

Przypominamy także o akcji: – Weź połówkę za złotówkę!

Drogi kibicu – zabierz swoją partnerkę, żonę, mamę lub koleżankę i przyjdź na Stadion Ludowy!

Wejściówka dla Twojej „drugiej połówki” w cenie 1 złotego.

Uwaga: Promocja obowiązuje tylko przy zakupie biletu normalnego na trybunę krytą lub odkrytą.

Dystrybucja biletów prowadzona jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy internetowej na stronie https://bilety.zaglebie.eu/

Bilety można również kupować stacjonarnie, w klubowym Sklepie Kibica Fanstore. Kolejny punkt sprzedaży biletów mieści się w Zagłębie Caffe, który to punkt usytuowany jest obok boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej.

Wspomniana sprzedaż stacjonarna nie będzie prowadzona w dniu meczu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców zagłębiowskich, w dniu meczu uruchomione zostaną punkty konsultacyjne, w których pracownicy Klubu pomogą nabyć bilet poprzez aplikację internetową. Punkty konsultacyjne zlokalizowane zostaną w Zagłębie Caffe i w kasach stadionowych.

Zapraszamy serdecznie!

Ceny biletów:

Trybuna kryta
Normalny: 15 PLN
Ulgowy: 10 PLN

Trybuna odkryta
5 PLN dla każdego

Bilety rodzinne

Osoba dorosła 5 PLN, pierwsze dziecko 5, każde kolejne 1 PLN. Maksymalnie może wejść 9 dzieci z jedną osobą dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone jest do lat 16.

Uwaga: bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci i młodzież do 19 lat włącznie i seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia. Dzieci do lat 6 – wejście bezpłatne z opiekunem.

 

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin